Блог – мотивація!

Блог – мотивація!

Блог – мотивація!

Цей пост присвячується всім авторам! Відомих, яких активно читають, ставлять зірочки та коментують, та не дуже – зелененьким :3 Знаєте, що є в нас спільного? Критика. І від цього нікуди не подінешся. 

Критика – це дуже важливо (ну я так вважаю), це дає змогу відшукати свої “прогалини”, вдосконалювати своє письмо та прагнути кращого. Завжди ставилась до цього виду коментарів позитивно, аже читач сприймає твір, написаний тобою, по своєму, з іншого боку. Як автор, ти знаєш про героїв усе, але читач тільки починає пізнавати нового персонажа для себе.

 

Але, зовсім не давно, я отримала відгук. Розумію, все сказане в коментарі – обґрунтоване, але… АЛЕ! Пролунало таке словосполучення (не дослівно), як: “Я б таке не читала”. Й тут мене понесло… Ні, я не писала гнівної відповіді з образами у відповідь. Ну поридала трохи. Дякую моїм дівчаткам з букету, які підтримали мене в цю складну хвилину! От чесно, хотілось кинути свою писанину й видалити, під три чорти, свій профіль. Натхнення помахало мені “досвідос” й пішло в невідомому напрямку, я й двох слів до купи зібрати не могла! На щастя (а може таки, на жаль) все повернулось на свої місця. 

 

Й ось, що хочу сказати вам: Якщо вас читає хоча б одна людина – пишіть. Якщо вас тягне до “складати літери в слова, слова в речення, а речення в історії” – пишіть. Якщо вам буває образливо, як цього разу мені – пишіть! Пишіть, не зважаючи ні на що! Всі з чого починають, комусь – подобаються ваші тести, комусь – ні. Всім милим не будеш. 

Натхнення вам, шановні автори, гарного настрою та легкого пера! Нехай вдача завжди наступає вам на п’яти! 

Оригінал статті на Букнет: Блог – мотивація!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.
Обсяг перш

Які небезпеки приховують соцмережі – читаємо «Зафейсбучені» разом з експертами

Роджер Макнамі Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи пер. з англ. Оксана Макарова. Ірина Серебрякова. – К.: #книголав, 2021 – 376 с.

Нещодавно у видавництві «kn

У Чернівцях заснували премію імені Кожелянка

У Чернівцях оголосили про створення літературної премії на честь письменника Василя Кожелянка. Про це Читомо повідомили організатори нагороди.
Літературна премія імені Василя Кожелянка

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному прода

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"