Блаженний лик

Блаженний лик

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Духовні діти з багатьох міст України, хористи після її відходу з цього світу тілом, здебільшого, розбрелися світами, бо вже не знаходили в інших тих дарів, що ними сповнив блаженну Надію її Величний Обранець-Спаситель, якому вона вірно прослідувала до останнього свого подиху.  

Мощі блаженної Надії були упокоєні ченцями Мгарського монастиря та сільським духовенством у Гадяцькому районі Полтавської області, селі Білоченківка.

Ще за життя угодниця Божа заборонила своїм духовним дітям розташовувати у мережі Інтернет її світлини. Намагання зберегти на диктофоні запис голосу теж нею було не схвалене.

 

Незадовго до упокоєння Надія Теркун була удостоєна, милістю Божою честі бути кавалером Ордену Ікони Почаївської Божої Матері… 

Звертатися у потребах до блаженної Надії, що просяяла світлом подвигу прагнення Богонатхненного життя, даруючи втіху стражденним, думаю, можна в наступний спосіб:

«Упокой, Господи Іісусе Христе Сине Божий, у місті світлому і злачному душу усопшої раби Твоєї Надії, і якщо вона має благодатне дерзновення перед Тобою, її молитвами захисти, спаси мене і помилуй. Амінь».        
   

(із рукопису книги “ВІДЛУННЯ”)

Оригінал статті на Букнет: Блаженний лик

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Письменники такі самі люди, як інші?

Письменники такі самі люди, як інші?

Та ні разу!

Це дивні створіння, природа котрих ще не вивчена достоту.

Ніжні і вразливі вони, у той же час, схильні до самопожертви й радикальних дій.

Інстинкт самозбереження слабо

Як щодо невеличкого конкурсу?

Учора ми дізнались результати обох конкурсів. Щиро вітаю переможців!!!

Тепер є час перепочити, і писати щось для душі.

Але я вирішила трохи потурбувати авторів — у мене є невеличка пропозиція.

Пропоную провести

Дар чи прокляття

Доброго вечора)))

Запрошую вас (якщо Ви не проти ) до читання своєї книги “Дар чи прокляття”. Буду радий кожному. Наперед дякую всім хто заглянув до мене на сторінку. Усім гарного вечора!)))

З полону до пастки! Читаємо разом! Новинка!

Доброго вечора мої любі

Не встигли ми намилуватися просто феєричним фіналом ПОЛОНЯНКИ, як наша невтомна  КРИСТИНА АСЕЦЬКА презентувала нову, неймовірну історію!

Отож знайомтеся !

ПАСТКА ДЛЯ ВОРОГА

 

Анотація

Новинка від Адалін Черно!

Друзі, вітаю вас!

Я тут натрапила на цікаву новинку від автора Адалін Черно! Хочу порадити її вам. 

“На межі бажання”

Дуже гаряче, та емоційно. Не проходьте. Я впевнена що вам сподобається))

Анотація:

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"