Блаженний лик

Блаженний лик

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Духовні діти з багатьох міст України, хористи після її відходу з цього світу тілом, здебільшого, розбрелися світами, бо вже не знаходили в інших тих дарів, що ними сповнив блаженну Надію її Величний Обранець-Спаситель, якому вона вірно прослідувала до останнього свого подиху.  

Мощі блаженної Надії були упокоєні ченцями Мгарського монастиря та сільським духовенством у Гадяцькому районі Полтавської області, селі Білоченківка.

Ще за життя угодниця Божа заборонила своїм духовним дітям розташовувати у мережі Інтернет її світлини. Намагання зберегти на диктофоні запис голосу теж нею було не схвалене.

 

Незадовго до упокоєння Надія Теркун була удостоєна, милістю Божою честі бути кавалером Ордену Ікони Почаївської Божої Матері… 

Звертатися у потребах до блаженної Надії, що просяяла світлом подвигу прагнення Богонатхненного життя, даруючи втіху стражденним, думаю, можна в наступний спосіб:

«Упокой, Господи Іісусе Христе Сине Божий, у місті світлому і злачному душу усопшої раби Твоєї Надії, і якщо вона має благодатне дерзновення перед Тобою, її молитвами захисти, спаси мене і помилуй. Амінь».        
   

(із рукопису книги “ВІДЛУННЯ”)

Оригінал статті на Букнет: Блаженний лик

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Бабиному Яру знаменитий художник створив символічний мурал

Художник Матвій Вайсберг завершив роботу над трьома монументальними панно з його «Дорожнього щоденника», які він малював під час війни. «Янгол ЗСУ», свічник та Тризуб, вписаний у Зірку Давида, розміщені

У школах штату Юта в США заборонили Біблію за «вульгарність і насильство»

Шкільний округ в американському штаті Юта вилучив Біблію з початкових шкіл за те, що вона містить «вульгарність і насильство». 
Це відбулося після скарги батьків на те, що в Біблії коро

Кембриджський університет відмовиться від терміна «англосакси»

Кембриджський університет вирішив відмовитися від терміна «англосакси» у своїй навчальній програмі в межах боротьби з расизмом і націоналізмом.
Відтепер на лекціях студентам пояснюють х

Одразу 2 збірки інтимної лікрики презентувала в Ужгороді Тетяна Мороляк

Усе те, що писала багато років у шухляду – нині відкрила для загалу і наче оголила душу, – каже ужгородка Тетяна Мороляк.

Мама трьох дітей та психологиня презентувала одразу дві збірки інтимної лірик

Сергій Жадан отримав відзнаку у Вельсі за музичну творчість

Сергій Жадан отримав відзнаку за музичну творчість на фестивалі Hay Festival у Вельсі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
«Дякую організаторам за підтримку України. Меда

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"