Беріть із собою надувні круги…

Беріть із собою надувні круги…

Беріть із собою надувні круги…

Зацікавило, навіщо?
Тоді, ловіть уривочок з майбутньої новинки! І підписуйтесь на мою СТОРІНКУ, щоб не пропустити інші анонси!

“Чоловік на годину”

Новинка!

За двадцять хвилин прибирання вже була знесилена. Сіла за стіл, тримаючи в руках ганчірку, застиглим поглядом дивиться на труби.

— Тільки спробуй, — загрозливо прошепотіла.

Коли за п’ять хвилин відпочинку нічого не сталося, вирішила піти переодягтися. Але, як тільки наблизилася до виходу з кухні, почула позаду глузливе ляпання води.

Діставши з кишені телефон, поспіхом гортає стрічку контактів. Батьки живуть далеко, щоб попросити тата приїхати. Колег незручно турбувати. З друзів лише дівчата. Кого ж попросити допомогти? Не знайшовши кращого виходу, почала шукати в мережі аварійні служби. На очі натрапило рекламне оголошення: «Чоловік на годину. Усі види робіт».

— Те, що треба, — всміхнулася, набираючи номер. — Алло! Мені потрібен сантехнік, терміново, бо в кухні скоро буде басейн. Ха, звичайно, можете брати з собою надувні круги. Дуже смішно. Добре, чекаю.

Вимкнувши виклик, хмикнула. Бач, жартівники які. Вона, бідна, вже і так стомилася, а тут ще й потоп…

Дякую за увагу!

Лю. Ваша я.

Оригінал статті на Букнет: Беріть із собою надувні круги…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Незламні бібліотеки і синергія перемоги: як святкують День бібліотек в умовах війни

30 вересня в Україні традиційно відзначають День бібліотек. Щороку бібліотекарі вигадують нові формати святкувань. 2019 року Українська бібліотечна асоціація разом з Українським інститу

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"