Беріть із собою надувні круги…

Беріть із собою надувні круги…

Беріть із собою надувні круги…

Зацікавило, навіщо?
Тоді, ловіть уривочок з майбутньої новинки! І підписуйтесь на мою СТОРІНКУ, щоб не пропустити інші анонси!

“Чоловік на годину”

Новинка!

За двадцять хвилин прибирання вже була знесилена. Сіла за стіл, тримаючи в руках ганчірку, застиглим поглядом дивиться на труби.

— Тільки спробуй, — загрозливо прошепотіла.

Коли за п’ять хвилин відпочинку нічого не сталося, вирішила піти переодягтися. Але, як тільки наблизилася до виходу з кухні, почула позаду глузливе ляпання води.

Діставши з кишені телефон, поспіхом гортає стрічку контактів. Батьки живуть далеко, щоб попросити тата приїхати. Колег незручно турбувати. З друзів лише дівчата. Кого ж попросити допомогти? Не знайшовши кращого виходу, почала шукати в мережі аварійні служби. На очі натрапило рекламне оголошення: «Чоловік на годину. Усі види робіт».

— Те, що треба, — всміхнулася, набираючи номер. — Алло! Мені потрібен сантехнік, терміново, бо в кухні скоро буде басейн. Ха, звичайно, можете брати з собою надувні круги. Дуже смішно. Добре, чекаю.

Вимкнувши виклик, хмикнула. Бач, жартівники які. Вона, бідна, вже і так стомилася, а тут ще й потоп…

Дякую за увагу!

Лю. Ваша я.

Оригінал статті на Букнет: Беріть із собою надувні круги…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Авдіопроєкт з класикою укрліт став переможцем премії «Освіторія.Медіа award»

Проєкт «Укрліт» від Megogo, у межах якого озвучили понад 250 творів з української літератури, став переможцем у номінації «edTech прорив» премії «Освіторія.Медіа award 2024». Про це пов

Шляхи пам’яті та боротьби: 5 нових фотокниг про Україну

Цього року видавничий світ збагатився кількома виданнями, що ставлять перед собою завдання відтворити та проаналізувати складний контекст історичних та сучасних подій в Україні. 
Одні а

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"