Беріть із собою надувні круги…

Беріть із собою надувні круги…

Беріть із собою надувні круги…

Зацікавило, навіщо?
Тоді, ловіть уривочок з майбутньої новинки! І підписуйтесь на мою СТОРІНКУ, щоб не пропустити інші анонси!

“Чоловік на годину”

Новинка!

За двадцять хвилин прибирання вже була знесилена. Сіла за стіл, тримаючи в руках ганчірку, застиглим поглядом дивиться на труби.

— Тільки спробуй, — загрозливо прошепотіла.

Коли за п’ять хвилин відпочинку нічого не сталося, вирішила піти переодягтися. Але, як тільки наблизилася до виходу з кухні, почула позаду глузливе ляпання води.

Діставши з кишені телефон, поспіхом гортає стрічку контактів. Батьки живуть далеко, щоб попросити тата приїхати. Колег незручно турбувати. З друзів лише дівчата. Кого ж попросити допомогти? Не знайшовши кращого виходу, почала шукати в мережі аварійні служби. На очі натрапило рекламне оголошення: «Чоловік на годину. Усі види робіт».

— Те, що треба, — всміхнулася, набираючи номер. — Алло! Мені потрібен сантехнік, терміново, бо в кухні скоро буде басейн. Ха, звичайно, можете брати з собою надувні круги. Дуже смішно. Добре, чекаю.

Вимкнувши виклик, хмикнула. Бач, жартівники які. Вона, бідна, вже і так стомилася, а тут ще й потоп…

Дякую за увагу!

Лю. Ваша я.

Оригінал статті на Букнет: Беріть із собою надувні круги…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"