Беру участь у конкурсі
Беру участь у конкурсі
Бачу літ. конкурс з матеріальною винагородою (або хоча б її перспективою) – не можу пройти мимо. Така вже натура і нічого тут не поробиш…
А ось з інтернет.безпекою і всім, що пов`язане з IT-сферою справа для мене дещо складніша. Одного разу, коли майстер копирсався в моєму ноуті, єдине питання, на яке я відповіла з упевненістю, це: “Чи є мишка?” І цим все сказано)) Але, хочу спробувати власні сили і позмагатися за винагороду)
Тож, любі читачі, побажайте мені успіху) І заходьте читати мій твір “Ти більше ніколи не будеш онлайн”.
Оригінал статті на Букнет: Беру участь у конкурсі
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.