Берлінське кафе Moskau тимчасово змінило назву на Cafe Kyiv
Берлінське кафе Moskau до річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну змінило назву на Cafe Kyiv на чотири дні. Про це повідомили на сайті фонду Конрада Аденауера.
27 лютого Cafe Kyiv проведе одноденну конференцію, де будуть дискусії стосовно війни в Україні, загальноєвропейської безпеки та післявоєнного відновлення України.
Крім того, організатори обіцяють воркшопи про український живопис, кінематограф, історію і традиційні страви. Захід триватиме з 9:00 по 23:30.
«Ми сигналізуємо, що Київ ближчий до нас, ніж Москва – географічно та політично», — зазначила Крістін Веземанн, керівниця відділу стратегії фонду Конрада Аденауера.
24 лютого поблизу кафе розпочалася хода, присвячена роковинам російського вторгнення в Україну.
Cafe Moskau – культовий ресторан, збудований у 60-х роках, розташований на алеї Карла Маркса у Берліні. Кафе було місцем зустрічей часів НДР, також співробітників Штазі. Після возз’єднання Німеччини тут проводили конференції та заходи.
Нагадаємо, у Берліні назвали площу на честь Одеси та парк у берлінському районі Штегліц-Целєндорф на честь Харкова.
Чільне фото: Ральф Люттер
Оригінал статті на Suspilne: Берлінське кафе Moskau тимчасово змінило назву на Cafe Kyiv
Блог
УІК: У 2025 році інститут потребуватиме понад 1,4 млрд грнПотреба Українського інституту книги у фінансуванні на 2025 рік становить 1 442 мільйони гривень. Про це повідомили під час презентації «Державна підтримка книжкової галузі: виклики 202
У серпні рф продовжила вбивати журналістів при виконанні редакційних завданьУ серпні Інститут масової інформації зафіксував в Україні 28 випадків порушення свободи слова, серед них 19 російських злочинів. Про це свідчать дані щомісячного моніторингу ІМІ «Бароме
Люба-Параскевія СТРИНАДЮК. Роди неоднакіЄв падати з сил, голодніти, облизував губи, солоні, впрілі, шукав очима коритця на полонині з водицею свіжою, холодною, головички, б’ючої з-під землі, дзюркотливої. Розстелив кожух єрований, приліг обік
Боротьба за свободу, маркери нації і поліські болота: новий український нон-фікшнЗ нагоди Національного тижня читання нон-фікшну, ініційованого Українським інститутом книги, зібрали дуже різні новинки від українських авторів. Літературознавство, осмислення війни, пі
Більшість читачів книжок у Megogo — чоловіки33,93% власників акаунтів медіасервісу Megogo читають книжки щодня. Про це йдеться в дослідженні читацьких звичок користувачів Megogo «Книжки в епоху стрімінгів».
Megogo опитало майже 6
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.