Без зайвих слів!

Без зайвих слів!

Без зайвих слів!

Привіт, мої милі. Іноді важко пригадати який за вікном день тижня, але точно знаєш, що двадцять перший. Ми тримаємось, стоїмо та віримо! Кажуть, ми найсміливіша нація в світі, ми вразили абсолютно всіх! Дуже пишаюся нашим патріотизмом! Хочу запропонувати вашій увазі книгу «Без зайвих слів» на яку сьогодні встановлена максимальна знижка. Це перша книга циклу, пара Яна та Уляни дуже й дуже полюбилася читачам, бо такої дружби та кохання ще варто пошукати. Але я люблю цю історію ще й за те, що події відбуваються на моїй рідній Дніпропетровщині, яка кожної весни потопає в вишневому цвіті, де все ще збереглися мальовничі куточки дикої природи, де живуть драйвові щирі люди. Нещодавно перечитала всі три книги цього циклу, аби хоч ненадовго повернутися в ті часи, коли… війна не стояла за порогом, коли можна було просто равати черешні прямо з дерева і прислухатися до закоханого серця. Якщо буде бажання відволіктися, запрошую до книг циклу «Оповиті коханням», а саме до «Без зайвих слів», «Я скажу тобі так» і «Без паніки», бо вони пов’язані між собою.

Оригінал статті на Букнет: Без зайвих слів!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"