БезкоштовнІ ІсторІЇ Кохання. Запрошую)
![БезкоштовнІ ІсторІЇ Кохання. Запрошую) БезкоштовнІ ІсторІЇ Кохання. Запрошую)](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1632660830_708220.jpg)
БезкоштовнІ ІсторІЇ Кохання. Запрошую)
Вітаю, мої любі!!!
Кілька БЕЗКОШТОВНИХ книг!!!
Подаруйте собі, хороші емоції, прочитавши ці книги.
«ФРАНЦУЗЬКИЙ АКЦЕНТ»
*Прогулянки Провансом
*Весело та емоційно
*Гарна еротика
Десертик
*Кохання та пристрасть
*Фіктивний шлюб
*Весело та емоційно
*Гарна еротика
ЗАПРОШУЮ ПІДПИСАТИСЬ НА АВТОРА, ЩОБ НЕ ПРОГАВИТИ НОВИНКИ, ЗНИЖКИ ТА ОНОВЛЕННЯ. (це безкоштовно)
СТЕЖИТИ ЗА СТОРІНКОЮ АВТОРА.
Моя сторінка в ІНСТАГРАМ
https://www.instagram.com/kharlamova_anna_writer/
Моя група в ФЕЙСБУК
https://www.facebook.com/groups/886174201911325
Оригінал статті на Букнет: БезкоштовнІ ІсторІЇ Кохання. Запрошую)
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.