Безжальна спокуса. Нова Глава.

Безжальна спокуса. Нова Глава.

Безжальна спокуса. Нова Глава.

Привіт, мої любі Натхненники!!!

“— Деякі речі я не хочу обговорювати. Але хочу, щоб ти знала, що ти та жінка, яка заповнила собою всі мої думки. І я не радий цьому.
— Болюча чесність.
— Ти не зрозумієш. Це небезпечно для тебе… бути зі мною. Але я захопився і дозволив собі більше, ніж мав. — Він підняв келих і промовив. — За тебе. За жінку, яка забрала мій спокій.
   Ми зіштовхнулись келихами, і випивши вина, я задивилась на нього. Він такий прекрасний. Такий сумний і водночас прекрасний. Що з ним? Що ж в його житті такого сталося, що він думає, що повинен мене захистити?
 — Ти тоді сказав мені жахливі слова. Я…
— Олівіє. Нас немає не через те, що я цього не хочу, а через те, що я не можу дозволити собі цієї розкоші.
 — Але ж ми вже є, Деміан. — Я відчула, як сльоза потекла щічкою.
    Деміан боровся сам із собою, але все-таки сказав.
 — Ми є”.

Моя сторінка на Букнет

Моя група фейсбук

 #бестселер #ХарламоваАнна #Бос_та_підлегла #Безжальна_спокуса #новинка

Оригінал статті на Букнет: Безжальна спокуса. Нова Глава.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Як зміниться Osnovy Publishing, отримавши нових власників

Відтепер видавництвом Osnovy Publishing володітиме Українська школа політичних студій (УШПС).  Про це повідомили 14 червня на сайті школи.
Право власності на 100% частки в Osnovy Publis

В Україні започаткували видавничий проєкт ilostmylibrary

Галерея сучасного мистецтва в Івано-Франківську «Асортиментна кімната» запустила власний малотиражний видавничий проєкт ilostmylibrary, що видаватиме нішеву нонфікш-літературу англійськ

Конкурси воєнної поезії і короткої прози оголосили довгі списки

Конкурс воєнної короткої прози від видавництва «Білка» та конкурс воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча оголосили короткі списки 2023 року. Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці дир

Виходить книжка свідчень жінок про війну, які збирала Вікторія Амеліна

На початку 2025 року вийде друком книжка Вікторії Амеліної War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War («Щоденник війни і правосуддя: Дивлячись на жінок, що дивляться на війну»

Вбивство священного оленя на Оболоні — про «Катананхе» Софії Андрухович

Після 800-сторінкової «Амадоки», що охоплювала величезні шматки історії української культури і яку завбачливо в іноземних перекладах розділяли на кілька томів, Софія Андрухович створила

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"