Багато новин і важливе запитання
![Багато новин і важливе запитання Багато новин і важливе запитання](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1591217129_523134.jpg)
Багато новин і важливе запитання
Добрий день всім, хто завітав у цей блог!
У мене накопичилося кілька новин для моїх читачів, ось поспішаю ними поділитися.
1. Прошу вибачення. що останнім часом не часто виходили оновлення мого нового роману “Навіть всупереч тобі”. Справа в тому, що займалася перекладом однієї зі своїх книг, а саме “Блюз серця”, готувала її для участі в міжнародному конкурсі, тема якого музика в нашому житті. Саме в цій моїй книзі тісно переплетені долі героїв та блюзові акорди, тому я вирішила, що з цією історією мають познайомитися не тільки україномовні читачі. Звертаю вашу увагу, що “Блюз серця” на початку наступного місяця буде переведений в ознайомлювальний фрагмент. Якщо хтось планував прочитати цей роман, у вас ще є час))))
3. Крім цього, ще моє оповідання “Експеримент”, яке було видалено з сайту, також відправляється на конкурс. Прошу тримати за нього кулачки)))
4. Після відпустки буде відновлено публікацію видаленого роману “Я – твоя ілюзія”. Я планувала зробити це раніше, але захопилася переробкою сюжету))) В результаті вийшов роман з безліччю таємниць і заплутаним сюжетом. Мені давно хотілося написати історію, в якій кожна деталь грала б важливу роль і в результаті виявлялася зовсім не тим, чим здавалася на початку. Любителів загадок запрошую прочитати цю книгу. А щоб не пропустити початок її публікації, не забудьте натиснути “Відстежувати автора”.
5. А тепер найважливіше. Поки буде публікація “Я – твоя ілюзія”, я планую написати продовження однієї зі своїх історій. Є задумки і невеликі напрацювання для продовження мого роману “Діагноз – кохання”, яке носитиме назву “Ліки – довіра”. Тут ви дізнаєтеся, як склалася подальша доля Люка і Валері, які дуже полюбилися вам з першої книги. Або є ідея продовжити роман “Навіть всупереч тобі”, його друга частина буде називатися “Тільки завдяки тобі” і продовжить розвиток стосунків Лоли та Кабіра. Яку історію вам хотілося б прочитати першою? Буду вдячна за кожну відповідь в коментарях і звичайно врахую їх)))
На цьому поки всі новини. Щось занадто багато написала))) Спасибі всім, хто дочитав до кінця)))
Оригінал статті на Букнет: Багато новин і важливе запитання
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.