А що ви думаєте про вічне кохання?

А що ви думаєте про вічне кохання?

А що ви думаєте про вічне кохання?

Досить часто ловлю себе на думці, що справжнє кохання по нашим земним вулицям не ходить. Бажання жити в парі, ділити на чоловіче та жіноче у відносинах можна пояснити зручністю. Скільки логічних висновків щодо кохання, як фізичної та духовної потреби, що інколи сумніваюся у доречності таких слів, як “Вічне”, “До скону”, “В усіх життях”.

Пам’ятаю як читала Баха “Міст через вічність” і не розуміла, чому почуття автора так глибоко в мені відкликаються. Я ж бо була за теорію зручності та логічних пояснень усього на світі. А книга розпочинається тим, що парубок чекає дівчину, яку ще ні разу не бачив, і навіть не впевнений в її існуванні, але точно знає, що на неї варто чекати. Це викликало іронічну посмішку. До якогось часу. Поки порожнеча в моїй власній душі не стислася до розмірів маленької крапки, а потім і взагалі розчинилася у почуттях. У почуттях до людини, яку я кохала і раніше, але не відразу змогла прийняти своє “Вічно”, бо занадто керувалася логікою.

Тепер я пишу історії, в яких головним почуттям є далеко не пристрасть, а те саме “Вічно”. Від якого вогонь в середині не лише палає, але і зігріває, даруючи сірим будням кольорове тепло. Про такі почуття моя нова книга Колючка для Біса. Буду рада, якщо заглянете.

Хотіла би почути, що кожен з вас думає на тему справжньої любові. Безкорисливої, абсолютної, вічної, яка несе свій вогонь від життя до життя та навіки поєднує одну людину з іншою. Може лише заради неї і варто жити?

Оригінал статті на Букнет: А що ви думаєте про вічне кохання?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вінниці відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля»

У Вінницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля».

Про це музей повідомляє у фейсбуку, передає Укрінформ.

«Напередодні світлого Христова Воскр

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"