А що ви відчуваєте читаючи рецензії на свої твори?

А що ви відчуваєте читаючи рецензії на свої твори?

А що ви відчуваєте читаючи рецензії на свої твори?

Всім привіт!

І коли така рецензія є позитивною –  у автора виникають почуття, схожі на виграш в лотерею. Ура, книга сподобалась! 

За цей відгук я щиро вдячна Оксані Кириченко (Aillin Ai). 

“Завтра буде вчора”

Мар’яна Доля

 

Якби у вас була можливість переміститися в минуле й змінити те, що отруїло вам життя, чи наважилися б це зробити? Головна героїня цієї містичної історії довго не роздумувала, коли випала така можливість, і спересердя зробила так, аби викреслити зі свого життя чоловіка, з яким почувалася нещасною. Проте не врахувала, що одні події ведуть за собою інші, а причинно-наслідковий зв’язок зневажати не бажано. Потрапивши до паралельного світу, Ліна відчуває його штучність, ірреальність свого існування. І що робити далі?

Спершу книга йшла важко й видавалася нудною. Рівно до того моменту, коли Ліна набирається сміливості змінити свою долю, вона нічим не викликає симпатії й створює враження звичайної невдоволеної людини, яка марнує своє життя й звинувачує в цьому всіх довкола, окрім себе коханої. Та потім, утрапивши до незвичного світу, Ліна поволі змінюється, усвідомлюючи, що сама є ковалем свого щастя. У ній прокидаються підозри до нового світу, насторога до його мешканців, певною мірою роздратованість, що люд продовжує жити в цій підміненій реальності, обмінявши справжність на незугарну підробку. І Ліна розуміє, що бажає більшого.

Історія місцями огортає напругою. Інколи тривога за долю персонажів змушує ковтати сторінки з напівзаплющеними очима: раптом на повороті чигає смерть? Наприкінці історія закручується в неймовірний сюжетний вузол, не передбачений на початку. Пройшовши цей шлях, я, неначе сама головна героїня, переосмислила своє життя й перевірила свою піраміду цінностей. Історія залишається повчальною до самого завершення. А пишучи цей відгук, я відчула зародження сумнівів: чи історія закінчилася в тому оригінальному світі, в якому народилася Ліна, чи могло таке статися, що вона знову опинилася в паралельному світі, тільки іншому, не такому явно штучному?

Неоднозначна кінцівка дуже пасує цій історії.

Сьогодні до кінця дня на цю книгу діє знижка 25% – її можна придбати усього за 26 грн! 

Купити можна ТУТ

А також запрошую на свою творчу  сторінку у Фейсбук, де проводиться КОНКУРС ДЛЯ ЧИТАЧІВ З КЛАСНИМИ ПОДАРУНКАМИ!

Оригінал статті на Букнет: А що ви відчуваєте читаючи рецензії на свої твори?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка 20% – тільки до 24:00

Тільки 22.10.2021 діє знижка на бестселер, що захоплює увагу з першої до останньої сторінки й підтверджує, що кохання непереможне. ВСТИГНІТЬ ПРИДБАТИ ДЕШЕВШЕ!

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426

Анотація до книги “Третім будеш?”

Від

Низька ціна / Що почитати у прохолодні вечори

Вітаю, красуні))

Сьогодні діє знижка на еротичну книгу Іграшка

Ціна
45 33.75 UAH

Анотація до книги “Іграшка”

Іноді здається, що бути зачиненою у золотій клітці це найкраще, що може з тобою статись. Особливо тоді,

Знижка на емоційно-пристрасний цикл!

Вітаю мої любі!

Цей блог присвячений моїм історіям про двох братів: Ніколаса та Томаса. Їхні історія кохання дуже різні та водночас схожі: емоціями, переживаннями та боротьбою за своє щастя.

 І для запалу вашого інтересу,

Не вір мені більше

Привіт, мої любі читачі!

Пропоную звернути увагу на книгу

НЕ ВІР МЕНІ БІЛЬШЕ

від

Уляни Пас

Одного разу переді мною постав вибір: красивий, харизматичний музикант, котрий не знає слова “ні”, та одногрупник

Невеличкі зміни в викладці

Привітики мої любі!

Радію, що ви зі мною й сподіваюсь на ваше розуміння. Пробачте, але завтра не буде викладки продовження роману “Смак пристрасті”.  нова главу буде  в неділю,як завжди, о 9.00.

Пробачте за незручності,

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"