А що ви відчуваєте читаючи рецензії на свої твори?
![А що ви відчуваєте читаючи рецензії на свої твори? А що ви відчуваєте читаючи рецензії на свої твори?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1628500196_682371.jpg)
А що ви відчуваєте читаючи рецензії на свої твори?
Всім привіт!
І коли така рецензія є позитивною – у автора виникають почуття, схожі на виграш в лотерею. Ура, книга сподобалась!
За цей відгук я щиро вдячна Оксані Кириченко (Aillin Ai).
“Завтра буде вчора”
Мар’яна Доля
Якби у вас була можливість переміститися в минуле й змінити те, що отруїло вам життя, чи наважилися б це зробити? Головна героїня цієї містичної історії довго не роздумувала, коли випала така можливість, і спересердя зробила так, аби викреслити зі свого життя чоловіка, з яким почувалася нещасною. Проте не врахувала, що одні події ведуть за собою інші, а причинно-наслідковий зв’язок зневажати не бажано. Потрапивши до паралельного світу, Ліна відчуває його штучність, ірреальність свого існування. І що робити далі?
Спершу книга йшла важко й видавалася нудною. Рівно до того моменту, коли Ліна набирається сміливості змінити свою долю, вона нічим не викликає симпатії й створює враження звичайної невдоволеної людини, яка марнує своє життя й звинувачує в цьому всіх довкола, окрім себе коханої. Та потім, утрапивши до незвичного світу, Ліна поволі змінюється, усвідомлюючи, що сама є ковалем свого щастя. У ній прокидаються підозри до нового світу, насторога до його мешканців, певною мірою роздратованість, що люд продовжує жити в цій підміненій реальності, обмінявши справжність на незугарну підробку. І Ліна розуміє, що бажає більшого.
Історія місцями огортає напругою. Інколи тривога за долю персонажів змушує ковтати сторінки з напівзаплющеними очима: раптом на повороті чигає смерть? Наприкінці історія закручується в неймовірний сюжетний вузол, не передбачений на початку. Пройшовши цей шлях, я, неначе сама головна героїня, переосмислила своє життя й перевірила свою піраміду цінностей. Історія залишається повчальною до самого завершення. А пишучи цей відгук, я відчула зародження сумнівів: чи історія закінчилася в тому оригінальному світі, в якому народилася Ліна, чи могло таке статися, що вона знову опинилася в паралельному світі, тільки іншому, не такому явно штучному?
Неоднозначна кінцівка дуже пасує цій історії.
Сьогодні до кінця дня на цю книгу діє знижка 25% – її можна придбати усього за 26 грн!
Купити можна ТУТ
А також запрошую на свою творчу сторінку у Фейсбук, де проводиться КОНКУРС ДЛЯ ЧИТАЧІВ З КЛАСНИМИ ПОДАРУНКАМИ!
Оригінал статті на Букнет: А що ви відчуваєте читаючи рецензії на свої твори?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.