А що ви відчуваєте читаючи рецензії на свої твори?

А що ви відчуваєте читаючи рецензії на свої твори?

А що ви відчуваєте читаючи рецензії на свої твори?

Всім привіт!

І коли така рецензія є позитивною –  у автора виникають почуття, схожі на виграш в лотерею. Ура, книга сподобалась! 

За цей відгук я щиро вдячна Оксані Кириченко (Aillin Ai). 

“Завтра буде вчора”

Мар’яна Доля

 

Якби у вас була можливість переміститися в минуле й змінити те, що отруїло вам життя, чи наважилися б це зробити? Головна героїня цієї містичної історії довго не роздумувала, коли випала така можливість, і спересердя зробила так, аби викреслити зі свого життя чоловіка, з яким почувалася нещасною. Проте не врахувала, що одні події ведуть за собою інші, а причинно-наслідковий зв’язок зневажати не бажано. Потрапивши до паралельного світу, Ліна відчуває його штучність, ірреальність свого існування. І що робити далі?

Спершу книга йшла важко й видавалася нудною. Рівно до того моменту, коли Ліна набирається сміливості змінити свою долю, вона нічим не викликає симпатії й створює враження звичайної невдоволеної людини, яка марнує своє життя й звинувачує в цьому всіх довкола, окрім себе коханої. Та потім, утрапивши до незвичного світу, Ліна поволі змінюється, усвідомлюючи, що сама є ковалем свого щастя. У ній прокидаються підозри до нового світу, насторога до його мешканців, певною мірою роздратованість, що люд продовжує жити в цій підміненій реальності, обмінявши справжність на незугарну підробку. І Ліна розуміє, що бажає більшого.

Історія місцями огортає напругою. Інколи тривога за долю персонажів змушує ковтати сторінки з напівзаплющеними очима: раптом на повороті чигає смерть? Наприкінці історія закручується в неймовірний сюжетний вузол, не передбачений на початку. Пройшовши цей шлях, я, неначе сама головна героїня, переосмислила своє життя й перевірила свою піраміду цінностей. Історія залишається повчальною до самого завершення. А пишучи цей відгук, я відчула зародження сумнівів: чи історія закінчилася в тому оригінальному світі, в якому народилася Ліна, чи могло таке статися, що вона знову опинилася в паралельному світі, тільки іншому, не такому явно штучному?

Неоднозначна кінцівка дуже пасує цій історії.

Сьогодні до кінця дня на цю книгу діє знижка 25% – її можна придбати усього за 26 грн! 

Купити можна ТУТ

А також запрошую на свою творчу  сторінку у Фейсбук, де проводиться КОНКУРС ДЛЯ ЧИТАЧІВ З КЛАСНИМИ ПОДАРУНКАМИ!

Оригінал статті на Букнет: А що ви відчуваєте читаючи рецензії на свої твори?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

В Україні змінилося ставлення до англійської мови — дослідження

Згідно з дослідженням USAID «Трансформація комунікацій», проведеного у співпраці з Київським міжнародним інститутом соціології, про ставлення українців до англійської мови, відбувся стр

В Україні стартував Національний тиждень читання під гаслом «Бути своїми»

В Україні стартував Національний тиждень читання, що цьогоріч проходить під гаслом «Бути своїми» і триватиме до 10 грудня.

Про важливість цього заходу і загалом читання книг для громадян України, а т

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"