А чому б і ні?
![А чому б і ні? А чому б і ні?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1635360294_9106703.jpg)
А чому б і ні?
Всім привіт. Бажаю гарних вихідних )) у тому числі і у компанії моєї книги )))) Моєю волею було вирішено, що історія Божени добігла до кінця. Той хто дочитав до 19глави, знає, що теми для продовження пригод ще залишилися, але як співалося у одній пісні “сердце красавици склонно к измене…”. Так от та красуня, то я )))))) А справа у тім, що я захопилася новою ідеєю і повністю переключилася на неї ))) Свою зраду виправдовую тим, що останні абзаци вийшли доволі оптимістичними і показують внутрішній стержень нашої героїні. Становлення особистості чим не чудовий кінець… ))))
Оригінал статті на Букнет: А чому б і ні?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.