А хочете флешмоб? Чим живуть герої далі
![А хочете флешмоб? Чим живуть герої далі А хочете флешмоб? Чим живуть герої далі](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1620228957_705567.jpg)
А хочете флешмоб? Чим живуть герої далі
Останнім часом я мало писала. Творча криза, яка любть приходити до мене весною, цього лютого набула космічних масштабів. Так у мене все ще лютий. 24.02.2022, 04.31.
Я ж хочу розповісти що роблять мої герої.
24.02 Валентин з “Коханки (не)святого Валентина” стояв біля воєнкомату в повному екіпіруванні. Його телефон був переповнений СМС від Ярини, яка благала коханого берегти себе. Зараз він проходить службу в лавах ЗСУ поновлений у званні. Все так само снайпер.
З початку повномаштабного вторгнення Марк Нейман із “Спадщини з сюрпризом” і Ірина організували благодійний фонд для підтримки дітей, постраждалих від війни. В їх будинку біля моря знайшли притулок чимало біженців.
Олександр із “Спіймати шахрая” разом з пациками з Троєщини вступив в тероборону Києва, і може то саме вони віджали БТР у окупантів?
Сергій Мирний із “Няні під прикриттям” багато жертвує на ЗСУ, поки його дружина Крістіна перебуває на нулі. Після почтаку повномасштабнго вторгнення донька військового не змогла витримати того, що її батько був перекинутий в зону бойових дій, та подалась і сама на війну.
Герман Боголюб із “Це моя дитина” налагодив волонтерську роботу. Він знає де дістати все, від тепловізорів до рожевих поні для захисників.
Якщо вам є що розповісти про своїх героїв – приєднуйтесь до флешмобу.
А поки ви думаєте, я анонсую нову книгу. Це ностальгія за Кирилівкою. За морем. За безтурботністю. Вже завтра з ранку.
“Зведені”. Анотація
Мого тата засадили за грати, і я вимушена поїхати жити до мами і її сімї. Я мушу перебратись з Харкова в якусь забурбелівку. Пересісти з автомбіля на маршрутку, а безтурботне студентське життя змінити на важку роботу прибиральниці. Я все зроблю щоб вижити, і відшукати того, хто підставив мого батька.
Та неочікувано в мої плани вривається спражня халепа – зведений брат, якого я б воліла ніколи не знати. Нестерпний характер цього нахаби доводить мене до гикавки. Хто б знав, що саме він вирішить мені допомогти з рослідуванням? І саме він полонить моє серце. Але чи потрібна я йому, чи він просто виконує сімейний обовязок?
Оригінал статті на Букнет: А хочете флешмоб? Чим живуть герої далі
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.