А хочете флешмоб? Чим живуть герої далі

А хочете флешмоб? Чим живуть герої далі

А хочете флешмоб? Чим живуть герої далі

Останнім часом я мало писала. Творча криза, яка любть приходити до мене весною, цього лютого набула космічних масштабів. Так у мене все ще лютий. 24.02.2022, 04.31. 

Я ж хочу розповісти що роблять мої герої. 

24.02 Валентин з “Коханки (не)святого Валентина” стояв біля воєнкомату в повному екіпіруванні. Його телефон був переповнений СМС від Ярини, яка благала коханого берегти себе. Зараз він проходить службу в лавах ЗСУ поновлений у званні. Все так само снайпер. 

З початку повномаштабного вторгнення Марк Нейман із “Спадщини з сюрпризом” і Ірина організували благодійний фонд для підтримки дітей, постраждалих від війни. В їх будинку біля моря знайшли притулок чимало біженців. 

Олександр із “Спіймати шахрая” разом з пациками з Троєщини вступив в тероборону Києва, і може то саме вони віджали БТР у окупантів?

Сергій Мирний із “Няні під прикриттям” багато жертвує на ЗСУ, поки його дружина Крістіна перебуває на нулі. Після почтаку повномасштабнго вторгнення донька військового не змогла витримати того, що її батько був перекинутий в зону бойових дій, та подалась і сама на війну.

Герман Боголюб із “Це моя дитина” налагодив волонтерську роботу. Він знає де дістати все, від тепловізорів до рожевих поні для захисників. 

 

Якщо вам є що розповісти про своїх героїв – приєднуйтесь до флешмобу. 

А поки ви думаєте, я анонсую нову книгу. Це ностальгія за Кирилівкою. За морем. За безтурботністю. Вже завтра з ранку. 

“Зведені”. Анотація

Мого тата засадили за грати, і я вимушена поїхати жити до мами і її сімї. Я мушу перебратись з Харкова в якусь забурбелівку. Пересісти з автомбіля на маршрутку, а безтурботне студентське життя змінити на важку роботу прибиральниці. Я все зроблю щоб вижити, і відшукати того, хто підставив мого батька. 

Та неочікувано в мої плани вривається спражня халепа – зведений брат, якого я б воліла ніколи не знати. Нестерпний характер цього нахаби доводить мене до гикавки. Хто б знав, що саме він вирішить мені допомогти з рослідуванням? І саме він полонить моє серце. Але чи потрібна я йому, чи він просто виконує сімейний обовязок?

Оригінал статті на Букнет: А хочете флешмоб? Чим живуть герої далі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Долучився до “Фонду Фантастики”

Треба зауважити, що мої оповідання у жанрах “наукова фантастика” та “фентезі” тепер належить до Фонду Фантастики, позначка якого на обкладинці книги є певним знаком якості (як мінімум гарантує добре оформлену

Булгаков — за бажанням. Міносвіти прибрало зі шкільної програми російських і…

Міністерство освіти та науки оновило шкільну програму у відповідь на виклики, що виникли після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Як повідомляє пресслужба Міносвіти, із програми пре

Невеличкий гостинчик)

Доброго часу доби! 

Що краще, поставити суперницю на місце чи продовжувати робити вигляд, що нічого не відбувається? 

Сьогодні оновила книгу “Стриптизерша для ректора” і зовсім скоро ми дізнаємось,

Купка банальностей

Слава Україні!

Почну не з банального, хоча сам допис буде пройнятий ним.

Мушу поділитися ушкваром від моєї бабці. Учора, коли зайшла мова про дітей, зятів та навчання, вона сказонула таке, що я уже другий день регочу: «Я

Нова обкладинка

Додала нову обкладинку на “Відьмину службу підтримки”. Казали, що надписи погано читались, та й так, думаю, що можна поекспериментувати трохи. Як вам? 

 

Стара.

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"