А хочете правду?

А хочете правду?

А хочете правду?

Правда – річ не завжди приємна, але потрібна. Без неї ми б жили у світі хибних ілюзій і вірили б у те, що все ок. Але все не ок, навіть якщо ми не хочемо думати про це. 

Ну й, традиційно, смачний кусь “До біса моду!”)

Антон схопив її за зап’ястя та притягнув до себе. Тримав зовсім не боляче, але міцно.

– Мішо, годі закривати очі на очевидні речі – так, в тебе гарненьке личко, але це не допомогло б тобі втриматися серед трейсерів так довго. Сама ж розумієш, що привів тебе сюди Андрій, а, отже, з самого початку це був страх. Бачила ж, який він – дикун і невіглас. Сила й агресія в усьому. А потім, коли зник, до них ще й жалість додалася.

– Жалість?

– Так, сонечко, жалість. Ти знаєш, я дуже не люблю згадувати, що ти в мене така особлива, але інші не зважатимуть на твої почуття. Ти для них наче хворе кошеня – лікувати не хочеться, бо є інші розваги, а викинути шкода.

– Що? – сказала так тихо, що хлопець навіть не почув.

– Вони будуть з тобою, доки їм не набридне, або ти остаточно не зламаєшся. Така правда життя, і ти маєш це прийняти. Ніхто насправді не буде з тобою близький, знаючи, що ти така, як є.

– То чого ж ти тоді й досі зі мною? – скрикнула зі злістю й роздратуванням, вириваючи руки. Не хотіла, дуже не хотіла плакати, але сльози вже лилися з очей.

– Тихо, кохано, тихо, – вхопив знову за руку, й своєю вільною долонею торкнувся її обличчя. Ніжно провів пальцями й подивився в очі: – Я з тобою, бо люблю тебе. Люблю попри всі твої хвороби, недолугу поведінку та наївність. Так, мені теж непросто, але я вірю в те, що з часом ми знайдемо компроміс, – наче гіпнотизуючи своїм голосом, прошепотів.

– Я не хочу ніяких компромісів, не хочу щоб зі мною були через жалість, – кричала те, що точно знала вже кілька років. Єдине, у що дійсно вірила.

– Якщо не хочеш жалості до себе, то прожени їх, – махнув рукою, натякаючи на хлопців, – вони не зможуть прийняти тебе такою, як ти є, а я зможу.

Оригінал статті на Букнет: А хочете правду?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

В ЄС ціни на книжки ростуть повільніше за інфляцію

Упродовж останніх 20 років ціни на книжки в Європейському Союзі стабільно були нижчими від рівня інфляції. Про це йдеться у звіті Федерації європейських видавців (FEP) за 2022-2023 рок

Полонений росією журналіст Хилюк отримав нагороду PEMC

Український журналіст і кореспондент УНІАН Дмитро Хилюк, котрий майже рік перебуває в полоні в росії, отримав відзнаку Платформи європейської пам’яті та сумління (Platform of European M

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"