А хочете правду?

А хочете правду?

А хочете правду?

Правда – річ не завжди приємна, але потрібна. Без неї ми б жили у світі хибних ілюзій і вірили б у те, що все ок. Але все не ок, навіть якщо ми не хочемо думати про це. 

Ну й, традиційно, смачний кусь “До біса моду!”)

Антон схопив її за зап’ястя та притягнув до себе. Тримав зовсім не боляче, але міцно.

– Мішо, годі закривати очі на очевидні речі – так, в тебе гарненьке личко, але це не допомогло б тобі втриматися серед трейсерів так довго. Сама ж розумієш, що привів тебе сюди Андрій, а, отже, з самого початку це був страх. Бачила ж, який він – дикун і невіглас. Сила й агресія в усьому. А потім, коли зник, до них ще й жалість додалася.

– Жалість?

– Так, сонечко, жалість. Ти знаєш, я дуже не люблю згадувати, що ти в мене така особлива, але інші не зважатимуть на твої почуття. Ти для них наче хворе кошеня – лікувати не хочеться, бо є інші розваги, а викинути шкода.

– Що? – сказала так тихо, що хлопець навіть не почув.

– Вони будуть з тобою, доки їм не набридне, або ти остаточно не зламаєшся. Така правда життя, і ти маєш це прийняти. Ніхто насправді не буде з тобою близький, знаючи, що ти така, як є.

– То чого ж ти тоді й досі зі мною? – скрикнула зі злістю й роздратуванням, вириваючи руки. Не хотіла, дуже не хотіла плакати, але сльози вже лилися з очей.

– Тихо, кохано, тихо, – вхопив знову за руку, й своєю вільною долонею торкнувся її обличчя. Ніжно провів пальцями й подивився в очі: – Я з тобою, бо люблю тебе. Люблю попри всі твої хвороби, недолугу поведінку та наївність. Так, мені теж непросто, але я вірю в те, що з часом ми знайдемо компроміс, – наче гіпнотизуючи своїм голосом, прошепотів.

– Я не хочу ніяких компромісів, не хочу щоб зі мною були через жалість, – кричала те, що точно знала вже кілька років. Єдине, у що дійсно вірила.

– Якщо не хочеш жалості до себе, то прожени їх, – махнув рукою, натякаючи на хлопців, – вони не зможуть прийняти тебе такою, як ти є, а я зможу.

Оригінал статті на Букнет: А хочете правду?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Рівному проведуть урочистості з нагоди 300-річчя Григорія Сковороди

До 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди, українського філософа-містика, богослова, поета, педагога, у обласному центрі відбудуться заходи.

30 листопада – відео-розповідь «Григорій Сковород

Відійшла у вічність мама відповідальної секретарки Львівської обласної організації НСПУ Лесі…

Із сумом повідомляємо, що вчора відійшла до довічності мама
нашої письменниці, відповідальної секретарки Львівської обласної організації
НСПУ Лесі Бернакевич – Надія Іванівна. Письменницька спільнота ви

Без світла та зв’язку: як відбулася Чорна п’ятниця в українських видавництвах

Чорна п’ятниця в Україні цього року видалася дійсно чорною: через постійні обстріли росією важливих інфраструктурних об’єктів Україна щодня вимушена перебувати без електроенергії значну

У луцькій бібліотеці плетуть маскувальні сітки: потрібна допомога

У Луцьку волонтери руху «Меценати для солдата» плетуть маскувальні сітки у приміщенні Волинської обласної бібліотеки для юнацтва. 

Волонтери працюють тут із початку повномасштабного вторгнення. Тут р

Найважливіші дитячі книжки 2022 року: на що звернути увагу

У грудні настає час підбивати книжкові підсумки року. Традиційно Читомо в цей час формує свій редакційний топ дитячих книжок. Ми акцентуємо увагу на виданнях для дітей і підлітків від у

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"