А у подарунок…

А у подарунок…

А у подарунок…

Доброго вечора шановні читачі:)

Усі ми любимо свята, дні народження, подарунки. Уявіть, що вам подарували власного раба.  Тепер не потрібно готувати, прибирати, і взагалі почнеться бестурботнє життя… напевно.  Але якщо цей раб напханий гордістю та секретиками по вуха, то спокійного життя не бачити, як власної потилиці.

От і героїні книги РАБ У ПОДАРУНОК потрапив такий екземпляр.

Що з цього вийде, можете побачити на власні очі.

Гарний настрій автор гарантує!

Анотація

Вам доводилося отримувати безглузді подарунки? Маю на увазі такі речі, що не приносять жодної користі. Наприклад, чайний сервіз, іменний брелок чи сушарку для шкарпеток… Було? Тоді маю вас запевнити, що увесь той непотріб – квіточки у порівнянні з презентом, який підігнали мені на День народження!
Завдяки старанням подруги, в моєму домі з’явився справжнісінький раб (ну або ж кріпак, як їх називають у нас в Україні). До всього він якийсь дикий і геть неконтрольований! Відчуваю, буде важко…

#Альтернативна реальність.
# Протистояння героїв.

# Стосунки проти правил.

# Багато гумору.

 

І звісно смачний шматочок:

 

«– Якщобудеш нормально поводитись, то підемо в місто і там поснідаємо. Постривай… – вона скосила погляд на мої ноги. – В тебе ж немаєвзуття.

– Я можупітибосоніж, – кинув, забувши, що треба повипендрюватись.

 Ліона, замислившись, приклалапалець до губ.

– В мене є ідея, – вона полізла в комору, стала викидатизвідтиторбизі старим мотлохом. – О! Знайшла!

Я сподівався, що в неї там завалялисяякісьчоловічікросівки, та натомістьменіпростягнули пару зеленихгумаків. В таких хібащочерв’яків на риболовлюкопати. Як на зло, розмірзбігся з моїм.

– Як добре, що в моєїбабусібула велика стопа! – просяялаЛіона.

– Цечоботиякоїсьстарої?

– Покійної.

– Якщотихотілазадавити мене морально, то цеу тебевийшло, – проскиглив, натягаючивзуття на ноги. – Я схожий на опудало»

ЧИТАТИ ТУТ

Зустрінемося на сторінках книги

Ваша Каміла

 

Оригінал статті на Букнет: А у подарунок…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До Бердичева приїздить славетний письменник Мирослав Дочинець

Один із найпопулярніших сучасних письменників України Мирослав Дочинець планує завітати до Бердичева. Вже найближчого понеділка, 16 вересня, гостинні стіни публічної бібліотеки та молодіжного простору «

У проєкт бюджету-2025 заклали у 2,5 рази менше коштів на УІК, ніж цьогоріч

У 2025 році на діяльність Українського інституту книги (УІК) в проєкті державного бюджету виділили 178 млн 548 тис. грн. Проєкт закону про державний бюджет України оприлюднили на сайті

Пішов з життя фолькльорист і мистецтвознавець Микола Мушинка

Пішов із життя один із найвідоміших дослідників українського фольклору Микола Мушинка. Про це повідомили на фейсбук-сторінці медіа «Локальна історія».
Праці науковця присвячені дослідже

У Вінниці започаткують програму розвитку місцевого книговидання

У Вінниці планують запустити програму підтримки книговидання про місто та його видатних особистостей. Про це Читомо повідомили у департаменті маркетингу міста та туризму Вінницької місь

У Британії видадуть книжку про українське мистецтво і антиколоніалізм

У листопаді 2024 року видавництво Routledge планує випустити книжку «Мистецтво в Україні між конструюванням ідентичності та антиколоніальним спротивом». Про це повідомила редакторка вид

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"