А у вас колись було передчуття, яке справдилось?
![А у вас колись було передчуття, яке справдилось? А у вас колись було передчуття, яке справдилось?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1626700534_7046418.jpg)
А у вас колись було передчуття, яке справдилось?
В своїй книзі “Серцем знаю” я дуже багато говорю про передбачення майбутнього, відчуття правильного та неправильного, бо це часто супроводжує мене у реальному житті. Звісно я опираюсь на справжню історію свого рідного краю, багато читаю історичні матерали, однак це не зовсім про історію, а й про надзвичайні можливості людини, від яких ми свідомо відхрещуємось.
Як часто ми говоримо собі та рідним подібні фрази? Тоді навіщо ми ігноруємо власні підказки, чому б не йти за тим, що каже серце? Ми не слухаємося внутрішній голос, бо не хочемо йому вірити чи нам страшно віддавати себе на розсуд долі?
Чи користуєтесь ви своїми передбаченнями та відчуттями зараз? Чи дратуєтесь, коли в останній момнт зривається похід із друзями чи поїздка у відпустку? Сьогодення вносить корекрити у наше життя. Ракетні удари ворога не обирають поганих чи хороших, але чи є вони доленосними чи кармічними? Важко сказати.
Чи вірите ви у те, що все в житті вже вирішено за нас? Друзі, дуже цікава ваша думка))) а мої роздуми на цю тему тут Серцем знаю
Оригінал статті на Букнет: А у вас колись було передчуття, яке справдилось?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.