А у вас колись було передчуття, яке справдилось?

А у вас колись було передчуття, яке справдилось?

А у вас колись було передчуття, яке справдилось?

В своїй книзі “Серцем знаю” я дуже багато говорю про передбачення майбутнього, відчуття правильного та неправильного, бо це часто супроводжує мене у реальному житті. Звісно я опираюсь на справжню історію свого рідного краю, багато читаю історичні матерали, однак це не зовсім про історію, а й про надзвичайні можливості людини, від яких ми свідомо відхрещуємось.

Як часто ми говоримо собі та рідним подібні фрази? Тоді навіщо ми ігноруємо власні підказки, чому б не йти за тим, що каже серце? Ми не слухаємося внутрішній голос, бо не хочемо йому вірити чи нам страшно віддавати себе на розсуд долі?

Чи користуєтесь ви своїми передбаченнями та відчуттями зараз? Чи дратуєтесь, коли в останній момнт зривається похід із друзями чи поїздка у відпустку? Сьогодення вносить корекрити у наше життя. Ракетні удари ворога не обирають поганих чи хороших, але чи є вони доленосними чи кармічними? Важко сказати.

Чи вірите ви у те, що все в житті вже вирішено за нас? Друзі, дуже цікава ваша думка))) а мої роздуми на цю тему тут Серцем знаю

Оригінал статті на Букнет: А у вас колись було передчуття, яке справдилось?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Помер український письменник Михайло Стасюк

У віці 91 року пішов з життя письменник та громадський діяч Михайло Стасюк. Про це повідомили у Львівській обласній організації НСПУ.
 
Михайло Стасюк – автор чотирьох романів: «Смерч с

США стали 40-ю країною, де відкрили «Українську книжкову поличку»

У Джорджтаунському університеті Вашингтона урочисто відкрили «Українську книжкову поличку». Про це повідомили в Українському інституті книги.
 
На церемонії відкриття була присутня Перш

У Кропивницькому провели “Книговир-2023”

У рамках шорічного всеукраїнського фестивалю “Вересневі самоцвіти” у м. Кропивницькому
відбувся черговий “Книговир”. Цей захід поєднує в собі елементи
ярмарку, презентації і письменницько-читацької ту

В Україні офіційно дозволили писати “росія” і “москва” з малої літери

Україні написання слів “росія”, “москва” тощо офіційно дозволили писати з малої букви у неофіційних текстах.

Про це повідомили у Національній комісії зі стандартів державної мови.

Зазначається,

У Джакарті відбулась виставка українського віртуального музею «Війна впритул»

Перша в Південно-Східній Азії виставка віртуального музею «Війна впритул» відбулась у Джакарті, в приміщенні посольства України в Республіці Індонезія.

Про це повідомив у фе

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"