А ось і я!
![А ось і я! А ось і я!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1584301728_4798451.jpg)
А ось і я!
Слава Україні! І слава Богу!
Про свої пригоди протягом цього часу можу написати ще одну книгу, але намагатимусь вкластися у мінімальний формат.
Отже, коли твоє життя дуже непердбачувана штука, і повертає геть не туди, куди його вперто нагинаєш, то відповідно отримуєш надзвичайно неочікуваний результат. Я дуже часто наголошую, що тим воно і цінне, але… Ну, одним словом, краще б оте “але” не траплялося з такою частотою.
А тепер уявіть собі ситуацію – ви дружина чоловіка, у якого шило в одному місці. Врешті, він мусив таким стати, бо найперше оте шило у вашому місці, треба було ж якось пристосовуватися)) І от, дружина виписала йому відрядження на село до батьків – города садити, а сама поцвіла на курси водіння. Чоловік подався зрадістю, бо тяглість до землі у ньому завжди сиділа, а окопи рити його не взяли. Автомата в руки також не дали, щоб бува не вбився, тому залишився єдиний вихід – їхати до тещі. І отут починається найцікавіше!
Нашого героя поставили біля коняки, сказали тримати за вуздечку моцно, бо та звірина мало об’їжджена, і заплужена ще не була. За плуга тримався брат дружини. А вона тим часом уже відбула курси й чухкала до чоловіка – треба ж мамі города посадити. Коли приїхала, застала катавасію. Город не саджений, коняка бозна-де, плуг встромився в ліву литку чоловіка.
І Слава Богу, що все обійшлося тільки цим!
Я написала цей блог, оскільки отримала багато повідомлень від читачів, де я поділася. На місці! Тільки тепер маю в хаті заплуженого бійця)) Перев’язки кручу, люблю і цьомаю, а бідна теща не спить ночами, бо ледь не втратила зятя, якого любить більше, аніж рідну доньку. І я не жартую!
До речі, оновлення книги Полум’я в долонях вже на Букнет!
Оригінал статті на Букнет: А ось і я!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.