А ось і я!

А ось і я!

А ось і я!

Слава Україні! І слава Богу!

Про свої пригоди протягом цього часу можу написати ще одну книгу, але намагатимусь вкластися у мінімальний формат.

Отже, коли твоє життя дуже непердбачувана штука, і повертає геть не туди, куди його вперто нагинаєш, то відповідно отримуєш надзвичайно неочікуваний результат. Я дуже часто наголошую, що тим воно і цінне, але… Ну, одним словом, краще б оте “але” не траплялося з такою частотою. 

А тепер уявіть собі ситуацію – ви дружина чоловіка, у якого шило в одному місці. Врешті, він мусив таким стати, бо найперше оте шило у вашому місці, треба було ж якось пристосовуватися)) І от, дружина виписала йому відрядження на село до батьків – города садити, а сама поцвіла на курси водіння. Чоловік подався зрадістю, бо тяглість до землі у ньому завжди сиділа, а окопи рити його не взяли. Автомата в руки також не дали, щоб бува не вбився, тому залишився єдиний вихід – їхати до тещі. І отут починається найцікавіше!

Нашого героя поставили біля коняки, сказали тримати за вуздечку моцно, бо та звірина мало об’їжджена, і заплужена ще не була. За плуга тримався брат дружини. А вона тим часом уже відбула курси й чухкала до чоловіка – треба ж мамі города посадити. Коли приїхала, застала катавасію. Город не саджений, коняка бозна-де, плуг встромився в ліву литку чоловіка.

І Слава Богу, що все обійшлося тільки цим!

Я написала цей блог, оскільки отримала багато повідомлень від читачів, де я поділася. На місці! Тільки тепер маю в хаті заплуженого бійця)) Перев’язки кручу, люблю і цьомаю, а бідна теща не спить ночами, бо ледь не втратила зятя, якого любить більше, аніж рідну доньку. І я не жартую!

До речі, оновлення книги Полум’я в долонях вже на Букнет!

 

Оригінал статті на Букнет: А ось і я!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"