А далі був ранок…
![А далі був ранок… А далі був ранок…](https://rust.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1616229822_6239074.png)
А далі був ранок…
Сьогодні у “Вдрузк або Я не хотіла”
— Де ти була?! Я тебе всюди шукав! А тут ще дівчата сумку твою притягли, сказали, що ти поїхала сама. Чому мені нічого не сказала?
— Пробач! Я пішла дуже рано. Не хотіла тебе будити!
— З тобою все добре? — стривожено запитав він.
— Так. Не хвилюйся!
— Як ти себе почуваєш? — підійшов він до мене.
— Нормально. Натан, припини це, будь ласка! Я не хвора. Просто дефлорація. Я в нормі.
— Звучить образливо. Для мене це щось більше.
Я дивилася на нього і мовчала. Я не знала, як себе вести з ним. Це був все той же Натан, але після того, що було між нами там на пляжі вчора … Я не знала, як себе вести з ним. Мені дико захотілося випити.
Читаємо ТУТ.
Дякую усім, хто мене читає!
Вдалого дня всім добрим людям!
Оригінал статті на Букнет: А далі був ранок…
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.