А ви знаєте ціну довіри?
![А ви знаєте ціну довіри? А ви знаєте ціну довіри?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1632852458_7561182.jpg)
А ви знаєте ціну довіри?
Доброго вечора мої поціновувачі гаряченького 🙂
Пропоную Вашій увазі тепленьку новинку від неперевершеної
Наталії Ковган
Анотація до книги “Ціна довіри ”
– Ти сам приповзеш до мене! Благатимеш про прихильність та увагу, – красуня-шатенка говорила з нотками явного виклику.
– Ще не народилася дівчина, перед якою я б повзав, – бірюзові очі хлопця дивилися спокійно, хоча у грудях кипіло від зухвалості співрозмовниці.
Неземна краса, шалене багатство, кохана дружина, маленький син: чи здатне усе це захистити від життєвих негараздів? Вберегти молодого чоловіка, який звик довіряти людям, не знаючи, що іноді за довіру йде подвійна ціна.
Смачний шматочок:
Молодий багатій прекрасно знав, що даним зізнанням засмутить дружину. Вона прекрасно почула слово «дівчина» і не звернула увагу на ключове «колишня».
– Сніжинко, – почав Стас, – я з Танею, дійсно колись зустрічався. Але це було дуже недовго. З самого початку відчував, що вона для мене не пара. Ти жила у моєму серці, тому для іншої там місця не знайшлося.
– Багато у тебе дівчат було до мене?
– Не рахував.
– Збився з переліку?
Стас закусив нижню губу, тому що знав, про що далі буде йтися. Ревнощі Сніжани могли викликати роздратування, якби у так моменти у голосі молодої білявки не звучав біль.
ЧИТАТИ ТУТ
Зустрінемося на сторінках книги.
Ваша Каміла
Оригінал статті на Букнет: А ви знаєте ціну довіри?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.