А ви вже читаєте “Незабудку”?

А ви вже читаєте “Незабудку”?

А ви вже читаєте “Незабудку”?

Привіт всім, хто зазирнув у мій блог!

“НЕЗАБУДКА”

Історія дуже ніжна і романтична. Тепла, сердечна, душевна. Сніжана і Давид чекають на вас. Тож якщо ви ще не знайомі з головними героями і їхньою історією, то сьогодні якраз саме той момент, щоби почати))

Анотація для зацікавлення. А нижче буде уривок))

Після невдалих стосунків я зачинила своє серце. Самотність стала для мене порятунком, єдиним варіантом аби забути біль зради. Так я вважала довгий час, аж поки випадок долі не звів мене з чарівним незнайомцем. І схоже, моє тверде переконання, що самотність — це чудово, потихеньку починає танути…

А ось і він, уривок:

— Він зрадив, — тихо каже Сніжана. Її погляд направлений на плигуче полум’я, але очі, здається, бачать зараз те, що зробило їй колись боляче. — Я благала його не йти, а він лишень відмахнувся. Сказав, що більше не кохає.

Полінця в багатті осудливо шкварчать. Вогонь спалахує яскравіше, тріщить від злості. Навіть шум річки став зловісним після відвертого зізнання Сніжани.

Хочу щось сказати, але не знаю що. Як можна було образити таку неймовірну дівчину?! Зрадити їй? Аж киплю від злості. Зіжмакую стакан і жбурляю залишки в полум’я. Чорт безрогий її колишній!

Чим можна утішити людину в такі моменти? Сказати: він тебе не гідний? Чи облаяти його з ніг до голови? Вона сама матюкала його не один раз. Я упевнений.

— Не варто згадувати про погане, — сідаю перед нею на траву. В карих очах бачу відблиски вогню.

Беру її обличчя у долоні і цілую м’які губи. Злизую залишки вина і сліди гірких спогадів. Наповнюю її новими враженнями, почуттями, емоціями.

А ще буде круто, якщо ви підпишитеся на мене 🙂 Будете знати коли у мене знижки і все таке інше))) Просто натисніть тут. Всім спокійного дня. Бережіть себе!

Оригінал статті на Букнет: А ви вже читаєте “Незабудку”?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Чеська книжкова виставка «Світ книги»: Зобов’язуємося підтримувати українську літературу

Міжнародна книжкова виставка «Світ книги» висловила співчуття щодо обстрілу друкарні Factor Druk у Харкові. Заяву опублікували на її фейсбук-сторінці.

«Ми добре знаємо, наскільки важливими для наших

В Україні започаткували видавництво Kovyla Publishing

В Україні заснували видавництво англомовних електронних книжок про Україну – Kovyla Publishing. Про це Читомо повідомили засновники видавництва.
Запустила Kovyla Publishing команда, яка

В Україні запустили бібліотеку електронних книжок англійською

Український застосунок для читання Librarius спільно із Мінцифрою запустили онлайн-бібліотеку англійською мовою FutuLib. Про це Читомо повідомили у Librarius.
Застосунок розробили спіль

Дублінська літературна премія оголосила лавреатів 2024 року

Румунський письменник Мірча Картереску та американський перекладач Шон Коттер стали переможцями Дублінської літературної премії 2024 року за роман «Соленоїд». Про це повідомили на сайті

Видавці ЄС: Розширюємо співпрацю з українськими колегами

Федерація європейських видавців висловила співчуття щодо обстрілу друкарні Factor Druk 23 травня у Харкові. Про це повідомили на сайті федерації.
Федерація європейських видавців вислови

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"