А ви вже читаєте “Незабудку”?
![А ви вже читаєте “Незабудку”? А ви вже читаєте “Незабудку”?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1597257785_1068231.jpg)
А ви вже читаєте “Незабудку”?
Привіт всім, хто зазирнув у мій блог!
“НЕЗАБУДКА”
Історія дуже ніжна і романтична. Тепла, сердечна, душевна. Сніжана і Давид чекають на вас. Тож якщо ви ще не знайомі з головними героями і їхньою історією, то сьогодні якраз саме той момент, щоби почати))
Анотація для зацікавлення. А нижче буде уривок))
Після невдалих стосунків я зачинила своє серце. Самотність стала для мене порятунком, єдиним варіантом аби забути біль зради. Так я вважала довгий час, аж поки випадок долі не звів мене з чарівним незнайомцем. І схоже, моє тверде переконання, що самотність — це чудово, потихеньку починає танути…
А ось і він, уривок:
— Він зрадив, — тихо каже Сніжана. Її погляд направлений на плигуче полум’я, але очі, здається, бачать зараз те, що зробило їй колись боляче. — Я благала його не йти, а він лишень відмахнувся. Сказав, що більше не кохає.
Полінця в багатті осудливо шкварчать. Вогонь спалахує яскравіше, тріщить від злості. Навіть шум річки став зловісним після відвертого зізнання Сніжани.
Хочу щось сказати, але не знаю що. Як можна було образити таку неймовірну дівчину?! Зрадити їй? Аж киплю від злості. Зіжмакую стакан і жбурляю залишки в полум’я. Чорт безрогий її колишній!
Чим можна утішити людину в такі моменти? Сказати: він тебе не гідний? Чи облаяти його з ніг до голови? Вона сама матюкала його не один раз. Я упевнений.
— Не варто згадувати про погане, — сідаю перед нею на траву. В карих очах бачу відблиски вогню.
Беру її обличчя у долоні і цілую м’які губи. Злизую залишки вина і сліди гірких спогадів. Наповнюю її новими враженнями, почуттями, емоціями.
А ще буде круто, якщо ви підпишитеся на мене 🙂 Будете знати коли у мене знижки і все таке інше))) Просто натисніть тут. Всім спокійного дня. Бережіть себе!
Оригінал статті на Букнет: А ви вже читаєте “Незабудку”?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.