Аудіокнига. Творчі рогалики + Критика.

Аудіокнига. Творчі рогалики + Критика.
Слава Україні!
Мене ще ніхто не озвучував, отож радощів отримала море! Ролик набрав понад 4600 переглядів, що для української аудиторії не погано. Кому з читачів такий формат цікавий, клацайте, слухайте)
Тепер
ПРО ТВОРЧІ РОГАЛИКИ ТА КРИТИКУ
З приємного. Дане захоплення літературою, авторством, дало багатенько плюсів у повсякденному житті.
– Вічне гоніння за українською мовою дає перевагу при пошуці роботи. Так я отримала місце: контент-менеджера, адміністратора спортивної школи, офісного працівника.
– Автор=читач. Якщо не пишете, то шукаєте натхнення. А натхнення = досвід – власний, чужий, з інших книг, фільмів, відео, зображень… Як результат ви відчуваєте себе вільно у будь-якій віковій компанії. Завжди знайдеться що сказати, або розповісти.
– Чули жарт, де радять не злити письменника, бо напише книгу, де зробить з тебе героя та вб’є?) Ну, а чом би нє?! ))))
– Приємною складовою є фідбек від читача, а уявіть зустріч з ним. Нехай це випадкова, коротка, зустріч з незнайомою ( до цього моменту) людиною, але стільки емоцій можна отримати! Хоча чудово розумію, ще не якась там Роулінг, але все одно приємно.
Критика
Яким би ви не були талантом, саме критика є невід’ємною частинкою життя. І варто навчитися її проціджувати та сприймати.
На початку свого творчого шляху мені було боляче слухати будь-яке криве слово. Таких коментарів просто позбувалася. Далі свій скіл прокачала до ігнорування. Пізніше вела діалог. Тепер я на рівні – “майстер”, і можу спокійно подякувати навіть на неадекват (ну людина писала, старалася).
Для себе я проціджую критику так:
Читаємо два рази увесь коментар. Дихаємо. Шукаємо аргументовані приклади, або поради. Якщо вони є, то роблю висновки/виправляю помилки, дякую. Якщо цього нема, а просто : “я не знаю чого, але не зачепило”, “почитав, нічого особливого не побачила”, то й на тому дякую.
Діліться своїми враженнями, історіями в коментарях, слухайте аудіокнигу. Бажаю здорових нервів та мирного неба. Все буде Україна!
Оригінал статті на Букнет: Аудіокнига. Творчі рогалики + Критика.
Блог
Поетична збірка Галини Крук — у лонглисті премії американського ПЕНУ номінацію «Перекладна поезія» премії PEN America Literary Awards увійшла збірка Галини Крук Lost in Living. Про це повідомили на офіційному сайті американського ПЕН-клубу.
Збірка Lost
Серед 16 фіналістів премії «Підприємець року 2025» — двоє генеральних директорів українських видавництв. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку премії потрапили гене
«Бароко в жовто-блакитних тонах – шведсько-українське музичне переплетення». Захід відкрив слухачам дивовижний світ української поліфонії XVII століття, гармонійно поєднаної з бароковими танцями зі шведс
Які 20 українських видавництв випустили найбільше книжок у 2024 роціУ 2024 році 742 видавництва надіслали обов’язкові примірники своїх видань до Книжкової палати України. Про це повідомила Книжкова палата України у відповідь на інформаційний запит Читом
Аскольд Мельничук став лавреатом премії за найкращу есеїстику від університету СШААмериканський письменник українського походження Аскольд Мельничук став лавреатом премії за найкращу есеїстику від видання Great River Review та університету Міннесоти. Про це Читомо по
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.