Аудіокнига. Творчі рогалики + Критика.

Аудіокнига. Творчі рогалики + Критика.

Аудіокнига. Творчі рогалики + Критика.

Слава Україні! 

 

Мене ще ніхто не озвучував, отож радощів отримала море! Ролик набрав понад 4600 переглядів, що для української аудиторії не погано. Кому з читачів такий формат цікавий, клацайте, слухайте)

 

Тепер

 ПРО ТВОРЧІ РОГАЛИКИ ТА КРИТИКУ

 

З приємного. Дане захоплення літературою, авторством, дало багатенько плюсів у повсякденному житті.

– Вічне гоніння за українською мовою дає перевагу при пошуці роботи. Так я отримала місце: контент-менеджера, адміністратора спортивної школи, офісного працівника.

– Автор=читач. Якщо не пишете, то шукаєте натхнення. А натхнення = досвід – власний, чужий, з інших книг, фільмів, відео, зображень… Як результат ви відчуваєте себе вільно у будь-якій віковій компанії. Завжди знайдеться що сказати, або розповісти.

– Чули жарт, де радять не злити письменника, бо напише книгу, де зробить з тебе героя та вб’є?) Ну, а чом би нє?! ))))

– Приємною складовою є фідбек від читача, а уявіть зустріч з ним. Нехай це випадкова, коротка, зустріч з незнайомою ( до цього моменту) людиною, але стільки емоцій можна отримати! Хоча чудово розумію, ще не якась там Роулінг, але все одно приємно.

 

Критика

Яким би ви не були талантом, саме критика є невід’ємною частинкою життя. І варто навчитися її проціджувати та сприймати.

На початку свого творчого шляху мені було боляче слухати будь-яке криве слово. Таких коментарів просто позбувалася. Далі свій скіл прокачала до ігнорування. Пізніше вела діалог. Тепер я на рівні – “майстер”, і можу спокійно подякувати навіть на неадекват (ну людина писала, старалася).

Для себе я проціджую критику так:

Читаємо два рази увесь коментар. Дихаємо. Шукаємо аргументовані приклади, або поради. Якщо вони є, то роблю висновки/виправляю помилки, дякую. Якщо цього нема, а просто : “я не знаю чого, але не зачепило”, “почитав, нічого особливого не побачила”, то й на тому дякую. 

 

Діліться своїми враженнями, історіями в коментарях, слухайте аудіокнигу. Бажаю здорових нервів та мирного неба. Все буде Україна!

Оригінал статті на Букнет: Аудіокнига. Творчі рогалики + Критика.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

О котрій годині ви сідаєте за читання?

В довоєнні часи мені вдавалося почитати тільки дорогою на- з роботи. В шкільні та студентські роки читати вдавалося і вдома, і на навчанні, хоч щодня і щогодини (мабуть, частково, це через дефіцит друзів). Зараз, хоча

Види фентезі. Короткий огляд. Класичне Літрпг

Доброго ранку, дорогі читачі. Сьогодні у нас піджанр з якого власне і почався сам жанр (так, вийшов каламбур і все ж таки вважаю, що цей вид варто виділити окремо).

Класичне ЛітРпг

Головні умови:

1. герой точно знає, що

Знижка -25% + новини

Слава Україні!

Сьогодні діє знижка -25% на даний роман!

У тексті є:мажор, студенти гумор, незаймана героїня

Анотація до книги “Моє очкасте нещастя”

Все почалося з того, що мені час від часу доводиться бути феєю

Пропоную прочитати дану інформацію.

Сьогодні діє знижка на книгу – “Я буду зверху. Ти не проти?”

  Я буду зверху. Ти не проти?

Я вагітна від мого викладача. Від чоловіка, який викинув мене зі свого життя. Розтоптав.
Я навчилася жити без нього. Навчилася

Марія Морозенко. З Україною в серці

Бринить у кожнім серці Україна,Як промінь сонця в росяних стежках. Вдивляється у світ очима сина,Колоситься духмяно у стіжках.Гаями шелестить і вітровієм, Цвітінням саду, щебетом гаїв.Тремтить сльозою ч

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"