Аудіокнига. Творчі рогалики + Критика.

Аудіокнига. Творчі рогалики + Критика.

Аудіокнига. Творчі рогалики + Критика.

Слава Україні! 

 

Мене ще ніхто не озвучував, отож радощів отримала море! Ролик набрав понад 4600 переглядів, що для української аудиторії не погано. Кому з читачів такий формат цікавий, клацайте, слухайте)

 

Тепер

 ПРО ТВОРЧІ РОГАЛИКИ ТА КРИТИКУ

 

З приємного. Дане захоплення літературою, авторством, дало багатенько плюсів у повсякденному житті.

– Вічне гоніння за українською мовою дає перевагу при пошуці роботи. Так я отримала місце: контент-менеджера, адміністратора спортивної школи, офісного працівника.

– Автор=читач. Якщо не пишете, то шукаєте натхнення. А натхнення = досвід – власний, чужий, з інших книг, фільмів, відео, зображень… Як результат ви відчуваєте себе вільно у будь-якій віковій компанії. Завжди знайдеться що сказати, або розповісти.

– Чули жарт, де радять не злити письменника, бо напише книгу, де зробить з тебе героя та вб’є?) Ну, а чом би нє?! ))))

– Приємною складовою є фідбек від читача, а уявіть зустріч з ним. Нехай це випадкова, коротка, зустріч з незнайомою ( до цього моменту) людиною, але стільки емоцій можна отримати! Хоча чудово розумію, ще не якась там Роулінг, але все одно приємно.

 

Критика

Яким би ви не були талантом, саме критика є невід’ємною частинкою життя. І варто навчитися її проціджувати та сприймати.

На початку свого творчого шляху мені було боляче слухати будь-яке криве слово. Таких коментарів просто позбувалася. Далі свій скіл прокачала до ігнорування. Пізніше вела діалог. Тепер я на рівні – “майстер”, і можу спокійно подякувати навіть на неадекват (ну людина писала, старалася).

Для себе я проціджую критику так:

Читаємо два рази увесь коментар. Дихаємо. Шукаємо аргументовані приклади, або поради. Якщо вони є, то роблю висновки/виправляю помилки, дякую. Якщо цього нема, а просто : “я не знаю чого, але не зачепило”, “почитав, нічого особливого не побачила”, то й на тому дякую. 

 

Діліться своїми враженнями, історіями в коментарях, слухайте аудіокнигу. Бажаю здорових нервів та мирного неба. Все буде Україна!

Оригінал статті на Букнет: Аудіокнига. Творчі рогалики + Критика.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"