Аудіокнига. Творчі рогалики + Критика.
Аудіокнига. Творчі рогалики + Критика.
Слава Україні!
Мене ще ніхто не озвучував, отож радощів отримала море! Ролик набрав понад 4600 переглядів, що для української аудиторії не погано. Кому з читачів такий формат цікавий, клацайте, слухайте)
Тепер
ПРО ТВОРЧІ РОГАЛИКИ ТА КРИТИКУ
З приємного. Дане захоплення літературою, авторством, дало багатенько плюсів у повсякденному житті.
– Вічне гоніння за українською мовою дає перевагу при пошуці роботи. Так я отримала місце: контент-менеджера, адміністратора спортивної школи, офісного працівника.
– Автор=читач. Якщо не пишете, то шукаєте натхнення. А натхнення = досвід – власний, чужий, з інших книг, фільмів, відео, зображень… Як результат ви відчуваєте себе вільно у будь-якій віковій компанії. Завжди знайдеться що сказати, або розповісти.
– Чули жарт, де радять не злити письменника, бо напише книгу, де зробить з тебе героя та вб’є?) Ну, а чом би нє?! ))))
– Приємною складовою є фідбек від читача, а уявіть зустріч з ним. Нехай це випадкова, коротка, зустріч з незнайомою ( до цього моменту) людиною, але стільки емоцій можна отримати! Хоча чудово розумію, ще не якась там Роулінг, але все одно приємно.
Критика
Яким би ви не були талантом, саме критика є невід’ємною частинкою життя. І варто навчитися її проціджувати та сприймати.
На початку свого творчого шляху мені було боляче слухати будь-яке криве слово. Таких коментарів просто позбувалася. Далі свій скіл прокачала до ігнорування. Пізніше вела діалог. Тепер я на рівні – “майстер”, і можу спокійно подякувати навіть на неадекват (ну людина писала, старалася).
Для себе я проціджую критику так:
Читаємо два рази увесь коментар. Дихаємо. Шукаємо аргументовані приклади, або поради. Якщо вони є, то роблю висновки/виправляю помилки, дякую. Якщо цього нема, а просто : “я не знаю чого, але не зачепило”, “почитав, нічого особливого не побачила”, то й на тому дякую.
Діліться своїми враженнями, історіями в коментарях, слухайте аудіокнигу. Бажаю здорових нервів та мирного неба. Все буде Україна!
Оригінал статті на Букнет: Аудіокнига. Творчі рогалики + Критика.
Блог
У підручнику з української мови 2024 року надрукували мапу України без Криму — ОновленоУ підручнику з української мови для 7 класу авторства філологині Анастасії Онатій й історика Тараса Ткачука надрукували стокову піктограму у формі мапи України без тимчасово окупованого
На Волині знайшли трафарети часів ОУН і УПА для агітаційних графітіУ селі Ощів Горохівської територіальної громади розкопали металеві таблички, які ймовірно належали повстанцям Горохівської округи ОУН і УПА й використовувалися від 1943 року. Про це пов
Снайдер і Жадан відкрили інституцію, яка документує досвід війниУ Львові американський історик Тімоті Снайдер і український письменник й військовослужбовець Сергій Жадан відкрили нову культурно-дослідницьку інституцію «INDEX» — «Institute for Docume
У музеї LUM в Перу з’явився аудіогід українськоюУ музеї LUM у Перу, який присвячений громадянському конфлікту 1980–2000 років між повстанськими комуністичними рухами та урядом, з’явився аудіогід українською – перший в іспаномовній Америці.
Як передає
Гурт «Жадан і Собаки» випустить серію благодійного мерчу з малюнками загиблої від російського ракетного обстрілу харківської художниці Вероніки Кожушко в пам’ять про мисткиню і її творч
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.