Арт, анекдоти, відгуки й цитати з проди :)
![Арт, анекдоти, відгуки й цитати з проди :) Арт, анекдоти, відгуки й цитати з проди :)](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1613926335_7854584.jpg)
Арт, анекдоти, відгуки й цитати з проди 🙂
Нова щоденна прода:Врятувати Любов, або слідство ведуть голубки https://booknet.com/…/vryatuvati-lyubov-abo-sldstvo…
“- Дуже привабливий чоловік сказав, що я жінка його мрії. Може запросити його до себе та познайомитися ближче?
– Ні! Зарано людину розчаровувати!”
А читачі пишуть таке: “avatar
Наталья РусановаВидалитиВидалити гілкуЗаборонити коментувати
02.11.2021, 09:26:57
Ну так не можна писати! Романтичний детектив з тонким гумором, стрілялки з поцілунками, приправлені сміхом. Цей ваш стиль – пречудовий,як на мій смак. Не витерпіла прокоментувати, а тепер читаю далі.”
Уривок з розділу:
“Він подивився прямо в душу Валькірії своїми сталевими сумними очима, а потім одразу попрощався й повернувся, щоб іти до машини. що чекала під воротами. Бо він дуже зайнятий і йому треба знову братися до важливих генеральських справ.
А Валькірія одночасно подумала дві думки – що він зараз без референтки, і що невідомо, чи він сьогодні снідав.
Генерал цю мізансцену писав усю ніч, закреслював, переписував, залишаючи тільки основне. Безжально вирвав з кров’ю натяк на свою самотність або зайнятість справами, що не дає вгору глянути. Залишив тільки прояв уваги, турботу й свою щирість.
О, він був ще той стратег, та й на тактиці розумівся.
Але він все ж здивувався, коли почув сказане у спину.
-Ви, здається, не снідали. Чи буде у вас трохи часу, бо зараз уже обід, щоб пообідати домашнім?”
Приєднуйтесь до читання, хто ще не з нами, у нас гарна компанія
BOOKNET.COM
Врятувати Любов, або слідство ведуть голубки
О, ця дівчина вміє підбирати персонал! І коли треба поїхати з Максом на весільну практику, ой, в польову подорож, зі спокійною душею доручає двом менеджерам пригляну…
І ще одна нова щоденна прода “МІСІЯ ТРОЯНДИ”
https://booknet.com/uk/book/msya-troyandi-b361358
анекдот замість анотації
“У нашій родині зарядкою вранці займається лише мобільник”
А от у Ружени – зовсім не так :
“Привид з лицарем дивилися на сонну мене, як на говорящу собачку.
Вони одночасно поаплодували., але не завели нову суперечку. І довелося мені з ними йти на алею й знову робити якісь рухи руками й ногами на холодному осінньому вітрі. На цей раз за альтанкою, що ві цього вітру могла розвалитися і накрити мене купою трухлявих дощок і засохлих ліан.
Фон в образі Вовка безтурботно ганявся за власним хвостом, а мені безжальний Змій загадав робити планку і рахував секунди дуже повільно.”
Приєднуйтесь. хто ще не з нами.Будемо дивитись, як три дівчини по-різному борються за своє кохання і рятують світ
Оригінал статті на Букнет: Арт, анекдоти, відгуки й цитати з проди :)
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.