Арти до читацьких коментів і арт-спойлер :)

Арти до читацьких коментів і арт-спойлер :)

Арти до читацьких коментів і арт-спойлер 🙂

Це спойлер до наступного розділу “ЗАКОХАТИСЯ НА ЗЛО”, що вийде після 24:00. От просто спойлерище – заходьте за посиланням https://booknet.com/uk/book/zakohatisya-na-zlo-b392793. Не буду нічого пояснювати. Приходьте й читайте, друзі. І переконаєтесь – якщо хлопчик гарно поводиться, то може несподівано отримати нагороду від долі Беріть приклад з Лео. Він щось вміє або знає таке, за що пані удача завжди за нього.

 

Анна Багирова, арт до вашого коменту. Так бачу Лео, що зв’язався з Лідією. За що йому це? Він просто хотів сказати, як йому подобається дівчина. І от тепер мусить зносити від долі таку отвєточку )))

30.04.2022, 14:52:12″Блін, як мене бісить ця божевільна! Психіатр її зачекався! Невже Лео не здогадується, що у неї шизофренія у стадії загострення??! Вона ж бред несе, а він ковтає!) А у стерви ж совісті немає, от поставила собі за ціль розвалити бізнес чоловіка, а він же ж не винен, що її чоловік козлом виявився!))) Чекатиму на продовження. А руки сверблять зіткнутися на шиї у цієї божевільної!!! Дякую вам за проду.))))))”

 

 

 

Юлія Чупило арт до вашого коменту Нехай Лео начувається, бо це ще не все, але за всі знущання в кінці наступного розділу отримає неочікувану нагороду.

Юлія Чупило 30.04.2022, 00:45:00 “перебрала в голові купу варіантів бабусиних традицій, а он воно що…)) про такий варіант я не додумалася… ,але що є то є, ніде правди діти… дякую, за настрій… цікаво, що насниться після такої неординарної проди… )))”

 

 

 

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Арти до читацьких коментів і арт-спойлер :)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"