Артбук «Telegraf. Креатив у війні» вийшов англійською

Артбук «Telegraf. Креатив у війні» вийшов англійською

Медіа Telegraf.Design випустило друкований журнал про креатив на війні англійською мовою. Про це Читомо повідомили у редакції медіа.

Місією видання є не просто зібрати візуальні свідчення та історії цивільних і військових українців із креативної спільноти, а й донести їх іноземним читачам в найбільш емпатичній формі. Основним викликом англомовного видання стала адаптація текстових та візуальних матеріалів для іноземців.

 

До виходу англійської версії редакція підготувала додаткові коментарі, пояснення та примітки до оригінальних текстів, а також додала нову публікацію — про митців з України, яких привласнила росія.

 

Головна редакторка Анна Карнаух розповіла: «Наповнення та символічний дизайн цього випуску дуже близькі та зрозумілі кожному українцеві. Мабуть, тому він і має успіх. Тепер ми хочемо, щоб іноземці побачили ще один вимір нашої сміливості та стійкості, бо навіть посеред смерті ми не боїмося жити та творимо круті й цінні речі».

 

До журналу увійшли роботи українських ілюстраторів з початку повномасштабної війни. Це Саша Ком’яхов, Олександр Грехов, Нікіта Тітов, автор картини «Русский военный корабль иди нах» Борис Грох, Дмитро Кривонос, Євген Величев, Таня Якунова, Михайло Скоп, Кирило Ткачов, Максим Паленко, Михайло Петрусяк, Юлія Твєрітіна, Мар’ям Фішман, Маша Фоя, Юлія Осика, Сергій Мірчук, Роксолана Мохнач, Віктор Грудаков, Женя Полосіна, Олександр Шатохін, Олександра Джиганська, Марі Кінович, Maksim Sk, Дмитро Сергєєв, Артем Гусєв, Анна Сарвіра, Ольга Іволга, Таня Гущіна, Дана Іщук.

 

 

Українськомовний випуск журналу Telegraf потрапив на книжкові полиці Білого дому та сторінки The Guardian.

 

Партнери англомовного випуску — дизайн агенції Excited та The Gradient.

 

10% коштів з кожного проданого примірника команда передасть на забезпечення потреб окремого полку Сил спеціальних операцій ЗСУ. Придбати журнал можна на його офіційному сайті.

 

Telegraf Magazine — журнал однойменного медіа про дизайн. Уперше в друкованому форматі видання вийшло у 2021 році та було присвячене українському дизайну.

 

Як відомо, українська версія журналу вийшла у жовтні 2022 року.

 

 

Фото: Наталія Азаркіна/Telegraf.Design

Оригінал статті на Suspilne: Артбук «Telegraf. Креатив у війні» вийшов англійською

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Мазепинська Євангелія в Музеї книги і друкарства України

Бажання українців не просто вижити у час жорстоких випробувань – війни проти рашизму, але і жити повнокровним життям, засвідчують ті культурні події, які відбуваються у воюючій Україні сьогодні. Серед н

Письменник, колишній в’язень «Ізоляції» Асєєв здобув премію за мужність імені Діани…

Український письменник і журналіст, колишній в’язень терористів «ДНР» Станіслав Асєєв здобув премію за мужність імені Діани Ортіс.

Про це повідомив 24 травня керівник видавництва Українського науко

У росії штрафуватимуть за мапи без Криму

Держдума рф ухвалила закон про штрафи до 1 мільйона рублів або арешт до 15 діб за поширення мап, що «заперечують територіальну цілісність Росії». Про це повідомляє «Крим. Реалії», посил

У Києві розпочався фестиваль імені Романа Ратушного

У Києві розпочався фестиваль «Протасів Яр», присвячений пам’яті полеглого активіста й добровольця Романа Ратушного.
 
Подію відкрила українська письменниця Світлана Поваляєва, яка подяк

Росіяни зруйнували будинок культури, де відбувався Нью-Йоркський літературний фестиваль

Вранці 26 травня російські окупанти скинули бомбу ФАБ-250 на Нью-Йорк Донецької області. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.
 
За його словами, внаслідок бомбардуванн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"