Артбук Майдукова й ілюстрації Сарвіри отримали міжнародну графічну премію

Артбук Майдукова й ілюстрації Сарвіри отримали міжнародну графічну премію

Артбук Сергія Майдукова “KYIV” та серія ілюстрацій Анни Сарвіри “The Plan” стали переможцями міжнародного конкурсу графічного дизайну та ілюстрації Joseph Binder Award. Перелік переможців опублікували на сайті конкурсу.

Обидві роботи вибороли нагороду Golden.

 

Книжка KYIV була єдиною заявкою на участь у категорії Book Illustration. Про це Читомо в ексклюзивному коментарі розповіла співзасновниця IST publishing Катерина Носко.

 

«Цей артбук — спільна робота студії Grafprom, Сергія Майдукова, Андрія Божка і нашого видавництва. Артбук оцінювали як цілісне художнє висловлювання», — наголосила вона.

 

Усього на конкурс подали  14 заявок від України, а подання на нього було безкоштовною для українських авторів та авторок. 

 

«Те, що цьогоріч ми маємо два “золота”  — в Анни Сарвіри та Сергія Майдукова — дуже мотивує. Думаю, що подібні премії відкривають перспективи для видавництв, графічних дизайнерів та авторів, передусім це працює на донесення  власних ідей якнайширшій авдиторії. Також це впливає на впізнаність, не говорячи вже про те, що визнання професійною спільною додає впевненості, що ми — частина більш глобальних процесів у галузі книговидання», — вважає Катерина Носко.

 

Роботи переможців представили на виставці.

 

The Joseph Binder Award — міжнародний конкурс, який зосереджується на графічному дизайні та ілюстрації, започаткований у 1996 році австрійською організацією “Designaustria”. Премія названа на честь одного з найвидатніших графічних дизайнерів та ілюстраторів Австрії. У 2022 році подали 908 проєктів від 426 графічних дизайнерів та ілюстраторів із 32 країн.

 

Нагадаємо, українська ілюстраторка Тетяна Якунова здобула перемогу престижної премії World Illustration Awards 2022.

 

 

Фото: IST publishing

Оригінал статті на Suspilne: Артбук Майдукова й ілюстрації Сарвіри отримали міжнародну графічну премію

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Українські журналісти збирають кошти на книгу про Голодомор

Редакторська група українського суспільно-історичного онлайнового ресурсу «Історична правда» оголосила про збір коштів для перекладу та видання книжки Александра ​​Вінербергера про Голо

Ткаченко: «Порушуємо питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за…

Україна порушує на міжнародному рівні питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за кордоном, та про запровадження санкцій проти російських культурних діячів.

Про це сказав міністр культ

Від книжок-картинок до казок про світло: найпомітніші дитліт листопада

Патріотичні книжки-картинки, які можна дарувати іноземцям, шалені пригоди й свіженький детектив для середнього шкільного віку — у нашому огляді книжкових новинок для дітей.
Киці-мандрів

Роман Асєєва про «Ізоляцію» видадуть у Польщі

Роман Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали польською. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Wydawnictwo KEW.
Польське видання матиме назву «Сві

Євросоюз підтримає переклади художньої літератури українською мовою

Програма Європейського Союзу «Креативна Європа» оголошує грантовий конкурс «Поширення європейських художніх робіт 2023». Про це повідомило українське бюро організації на своїй офіційній

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"