Артбук Майдукова й ілюстрації Сарвіри отримали міжнародну графічну премію

Артбук Майдукова й ілюстрації Сарвіри отримали міжнародну графічну премію

Артбук Сергія Майдукова “KYIV” та серія ілюстрацій Анни Сарвіри “The Plan” стали переможцями міжнародного конкурсу графічного дизайну та ілюстрації Joseph Binder Award. Перелік переможців опублікували на сайті конкурсу.

Обидві роботи вибороли нагороду Golden.

 

Книжка KYIV була єдиною заявкою на участь у категорії Book Illustration. Про це Читомо в ексклюзивному коментарі розповіла співзасновниця IST publishing Катерина Носко.

 

«Цей артбук — спільна робота студії Grafprom, Сергія Майдукова, Андрія Божка і нашого видавництва. Артбук оцінювали як цілісне художнє висловлювання», — наголосила вона.

 

Усього на конкурс подали  14 заявок від України, а подання на нього було безкоштовною для українських авторів та авторок. 

 

«Те, що цьогоріч ми маємо два “золота”  — в Анни Сарвіри та Сергія Майдукова — дуже мотивує. Думаю, що подібні премії відкривають перспективи для видавництв, графічних дизайнерів та авторів, передусім це працює на донесення  власних ідей якнайширшій авдиторії. Також це впливає на впізнаність, не говорячи вже про те, що визнання професійною спільною додає впевненості, що ми — частина більш глобальних процесів у галузі книговидання», — вважає Катерина Носко.

 

Роботи переможців представили на виставці.

 

The Joseph Binder Award — міжнародний конкурс, який зосереджується на графічному дизайні та ілюстрації, започаткований у 1996 році австрійською організацією “Designaustria”. Премія названа на честь одного з найвидатніших графічних дизайнерів та ілюстраторів Австрії. У 2022 році подали 908 проєктів від 426 графічних дизайнерів та ілюстраторів із 32 країн.

 

Нагадаємо, українська ілюстраторка Тетяна Якунова здобула перемогу престижної премії World Illustration Awards 2022.

 

 

Фото: IST publishing

Оригінал статті на Suspilne: Артбук Майдукова й ілюстрації Сарвіри отримали міжнародну графічну премію

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Премія «Своя полиця» оголосила переможців

Книжкова премія для сучасної жанрової української літератури «Своя полиця» оголосила переможців у сімох номінаціях. Про це Читомо повідомили у мережі «Книгарня «Є», що організовує премі

«Видала громада»: Заснували платформу для друку книжок авторів-початківців

В Україні створили краудфандингову платформу, що дозволятиме авторам-початківцям друкувати дебютні книжки коштом благодійників. Про це засновники проєкту «Видала громада» повідомили в і

Оголосили номінанток премії Women in Arts-2024

Оголосили фіналісток премії Women in Arts у семи номінаціях. Про це повідомили на сайті премії.
У 2024 на здобуття премії в категорії «Література» номінували:
 

поетку, морську піхотин

Кейс BookChef: Vivat, Yakaboo не продають книжки, а КСД і «Книгарня «Є» повернули їх в асортимент

Після оприлюднення розслідування про зв’язки низки українських книжкових бізнесів з росією українські книжкові мережі відмовилися розповсюджувати книжки видавництва BookChef. Нещодавно

Місто індустріальних монументів, людей і моря – яким був Маріуполь до окупації

До другої річниці блокади Маріуполя Вано Крюґер пригадує яким було це місто до початку повномасштабного вторгнення – під час проведення «StartUp Гогольfest». Перша версія цього есею бул

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"