Арестович поговорив із Биковим: У росіянах, як і у всіх людях, більше добра, ніж зла

Арестович поговорив із Биковим: У росіянах, як і у всіх людях, більше добра, ніж зла

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович опублікував розмову з російським письменником Дмітрієм Биковим. Відео він виклав на своєму Youtube. 

Розмову побудували довкола літератури і філософії, водночас не оминули натяки на політику. Під час розмови обговорювали серію книжок «Миры братьев Стругацких», «Парень из преисподней», «Гадкие лебеди» та інші видання Аркадія та Бориса Стругацьких, «Войну и мир» Льва Толстого, «Божественну Комедію» Данте Аліг’єрі тощо. 

«Ви погоджуєтесь, що Зеленський може стати Андрієм Вороніним, а може Фріцом Гейгером», запитав в Арестовича Биков. На що той відповів: «Він Фріцом точно не стане, його зупинить людська гидливість, він дуже чуйний, як актор з лабільною психікою». 

 

Також Биков запитав у Арестовича, які нині засоби виховання для росії. 

 

«По-перше, свобода інформації. Башні потрібно відключити, а справжню інформацію дати. А далі потрібно, як у Карнегі: з одного боку, давати самим приймати рішення, а з іншого, дивитись, щоб нічого не наробили», відповів йому Арестович. 

 

«У росіянах, як і у всіх людях, більше добра, аніж зла», —  додав згодом радник голови Офісу президента. 

 

Крім того, у розмові були й натяки на дії владіміра путіна. 

 

«Я не люблю Булгакова, але важливу річ він сказав: “головна вада це боягузтво”. Агресія це боягузтво, страх», зауважив Арестович.

 

Бесіду Арестович і Биков провели російською мовою. 

 

Водночас у мережі вже з’явилася реакція на розмову радника голови Офісу президента з російським письменником: 

 

 

Дмітрій Биков — російський поет, письменник, літературознавець і журналіст. 

 

Нагадаємо, що раніше в Італії український письменник Борис Херсонський виступив  на сцені спільно з російським письменником Сєргєєм Гандлєвським.

 

Як відомо, в Україні закликають бойкотувати письменників, які попри війну видають книжки у росії. 

Оригінал статті на Suspilne: Арестович поговорив із Биковим: У росіянах, як і у всіх людях, більше добра, ніж зла

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Рада ухвалила закон про книжкові сертифікати і субсидії для книгарень

Верховна рада України ухвалила закон про стимулювання розвитку українського книговидання і книгорозповсюдження, який передбачає сертифікати для українців на придбання книжок і субсидії

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Митниця конфіскувала комікс «Маус» через свастику на обкладинці. НП компенсує вартість утилізованого

Державна митна служба України планувала утилізувати замовлення книжок на $100 через оригінальне видання графічного роману Арта Шпіґельмана «Маус. Сповідь уцілілого». Про це на своїй фей

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"