Анонс!
![Анонс! Анонс!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1578776443_1654384.jpg)
Анонс!
Вітаю, мої любі! Слава Україні!
Мені дуже важко далося повернення до творчості. Варто зізнатися, що деякий час я навіть думала, що не зможу писати взагалі, ніби творче джерело моє вичерпалося і залишки його висохли від горя, яке спіткало нашу неньку Україну. За ці страшні місяці я пробувала писати, щоб відволіктися, проте зі мною такий спосіб не спрацював. Початі історії з жанру сучасного любовного роману навідріз відмовлялися з’являтися на екрані монітора, тільки блимали мені порожніми сторінками. Розповідати історію кохання у сучасному світі так, ніби нічого не сталося, виявилося вище моїх можливостей. А вплітати у страшні реалії війни надзвичайно важко емоційно. Ми ще маємо пережити і трансформувати цей жахливий досвід, кожен по-своєму. І для цього прийде час. Проте неочікувано я знайшла вихід. Мабуть, десь там, у паралельному всесвіті, де живуть наші герої і чекають свого часу, щоб втілитися, вирішили, що мені зарано ставити хрест на творчості. Тому підкинули мені щось дуже несподіване і таке, що я хочу і, головне, можу писати і розповісти вам, мої натхненники!
Отже, на вас чекає дещо нове і нетипове, для мене так точно. Історія про минувшину, але не просту, а сповнену пригод і небезпек, численних цікавинок про старовину і вірування, про звичаї і буття нашого народу. Про те, якою могла би бути Україна, якби…
Але не розкриватиму всіх подробиць ;))
А поки що обкладинка та анотація.
Чи вірите ви у казочки про потраплянок? От і я не вірила, допоки не стала однією з таких невдах. І хоч би мене закинуло в якесь королівство, де на мене чекав би прекрасний принц… Так ні ж! Треба було потрапити у світ на кшталт середньовічної України, де сучасна дівчина вважається… Ким? Правильно – відьмою! І спробуй тепер доведи, що я просто знаю трохи більше, ніж місцеві мешканці, якщо вони, не розбираючись, здали мене з потрохами тому, чия мета існування – ловити вродливих і розумних жінок та відправляти їх на вогнище.
Отже, прем’єра 10 червня!
У тексті на вас чекають:
– альтернативна історія (зовсім трошки)
– українська міфологія (у достатній кількості)
– одна потраплянка
– один таємничий найманець
– пригоди (дуже багато)
– кохання та пристрасть! (куди ж без цього :))
А ще ті, хто знайомий з моєю творчістю, дуже здивуються, побачивши головну героїню.
Тож, якщо ви ще не підписані на мою сторінку, варто зробити це прямо зараз, щоб не пропустити новинку.
Побачимося зовсім скоро! Чекаю на вас і сподіваюся, що ви всі у відносній безпеці.
Щиро ваша Ліна Алекс
Оригінал статті на Букнет: Анонс!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.