Анонс, частина 2, типажі героїнь

Анонс, частина 2, типажі героїнь

Анонс, частина 2, типажі героїнь

Друзі, сьогодні продовжую вам привідкривати таємниці щодо вересневих новинок. Зараз пропоную вам пограти)) Я перерахую вам типажі головних героїнь, а ви за бажанням спробуєте здогадатись, якими (або сумішю яких типажів)) будуть головні героїні двох моїх нових романів, завісу на які я вже трохи привідкривала. 

ТИПАЖІ

2) Повелителька доль(мріє про владу, має стиль і шарм, вміє керувати людьми, але часто за силою приховує тендітну душу. Часто чоловіки бояться заводити з нею стосунки через її “досконалість” і тому вона страждає)

3) Захисниця ( часто добре володіє зброєю або знає прийоми самозахисту, або просто володіє “важкою рукою” і бойовим характером. Вона звикла захищати себе, як Чорна Мамба з “Вбити Білла”, і тих, хто цього потребує. Ця жінка витривала фізично і морально і мало в чому поступається чоловікам)

4) Хранителька вогнища (вміє підтримувати, надихати, змушувати близьких вірити в свої сили)

5) Зухвала дівчина (справжня бунтарка, яка протестує проти застарілих правил і догм. Вона плювати хотіла на те, хто і що про неї подумає. Вона живе вільно і зухвало, робить що хоче і слухає тільки своє серце.)

6) Міс Легкість (Ці дівчата весь час сміються, люблять пригоди і не люблять сидіти на місці. Їх не турбує завтрашній день, вони вільні як вітер, нікому не належать і собі нікого не привласнюють)

7) Дивачка ( часто потрапляє в безглузді ситуації, з нею вічно що-небудь трапляється, але вона не вміє довго сумувати, тому що вона природжена оптимістка). 

 

Отже, якими будуть дівчата в моїх новинках(“Зіграй мою наречену 2” та “таємна новинка”, частинку обкладинки я давала раніше, як думаєте? 
 

Оригінал статті на Букнет: Анонс, частина 2, типажі героїнь

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

За три місяці повномасштабної війни окупанти скоїли 280 злочинів проти медіа

За три місяці повномасштабної війни росія скоїла 280 злочинів проти журналістів та медіа в Україні. Про це повідомив Інститут масової інформації.

Станом на 24 травня загалом російські

Премію Американського PEN вручили родині журналіста-політв’язня Єсипенка

Дружині та доньці Владислава Єсипенка, українського журналіста, засудженого в окупованому росією Криму, вручили премію Американського PEN Barbey Freedom to Write Award 2022.
 
Нагороду

В Україні відкриваються книгарні після вимушених перерв

Vivat та Видавництво Старого Лева відкривають свої книгарні в українських містах, які не працювала через обстріли міст російськими військовими. Про це Читомо повідомили представники вид

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"