Анонс -спілкування про літературу!!
Анонс -спілкування про літературу!!
Вітаю всіх, шановна громада Букнет!!! А особливо тебе Мій Постійний Читачу! Вчора опублікована чергова глава книги “Чорний кінь”. Запрошую до читання розділу “Кома”. Де Ігор потрапляє до лікарні, а Марина дорослішає , і можливо дістає свою долю.
Хто така загадкова пані Нінель Андрухович?
Що це за потяг який відходить з першої колії на Львівському вокзалі?
Та хто такий цей самий загадковий, благородний , горний , Францішек Вишневецький?
Давайте разом поміркуємо! Чекаю ваші коментарі у блозі , та біля книги “Чорний кінь “!!! Зірочки та підписка дасть мені більше моральних сил! Сьогодні набираю чергову главу… Чекаємо.
Із повагою до всіх,
Шиповський!
Оригінал статті на Букнет: Анонс -спілкування про літературу!!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.