Анонс! “Споріднені душі 2. Поєднані коханням”
![Анонс! “Споріднені душі 2. Поєднані коханням” Анонс! “Споріднені душі 2. Поєднані коханням”](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1633810069_4147135.jpg)
Анонс! “Споріднені душі 2. Поєднані коханням”
Привіт всім!
22 листопада (Понеділок), о 17:00 стартує вихід книги “Споріднені душі 2. Поєднані коханням”.
Анотація
Поїхавши до Англії разом із Сергієм, Марина навіть не уявляла наскільки щасливою зробить її ця поїздка. Адже поряд із нею чоловік її мрії, а по переду ще чекає декілька сюрпризів. Тим часом її подруга Аліна готується до найважливішої події у своєму житті. А поїздка у сонячну Іспанію не змусить себе довго чекати.
Новим читачам раджу перед прочитанням ознайомитися із першою книгою дилогії “Споріднені душі”, для того щоб бути в курсі подій другої частини книги.
Оригінал статті на Букнет: Анонс! “Споріднені душі 2. Поєднані коханням”
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.