Анонс, смачний шматочок і арти :)

Анонс, смачний шматочок і арти :)

Анонс, смачний шматочок і арти 🙂

Анонс оновлення: https://booknet.com/uk/book/zakohatisya-na-zlo-b392793   ЗАКОХАТИСЯ НА ЗЛО.

Що ж Лео про це думає?

“Трохи розгріб завали. Можу дивитися вперед з оптимізмом. Працівники при ділі, партнер знову повірив у мою щасливу зорю, інвестор потягся на запах удачі.

І як не крути, майже все це сталося тому, що сюди прийшла мала відьма.

Хоч і бісить до нестями, й боса не поважає від слова зовсім, але ж яка корисна!

А що мене лихоманить поруч з нею і сни про пуд солі сняться, то просто треба перетерпіти заради бізнесу. Ну звісно, що бізнесу, чого ж іще?

Швидко кидаю усе потрібне у валізу, папери Лідія ще вчора підготувала всі, разом з презентацією.

І вирушаю за цією відьмою.

Не знаю чому, але мене прикро вражає, що вона виходить до машини не у двох рушниках, а в тому осоружному костюмі, ще й светрі під горло.

Ще б лати сталеві вдягла. Я їй що, маніяк якийсь?

Нема чого тепер прикриватися. Все одно я сьогодні уві сні все бачив і гарно роздивився. Може тепер кутатись, та пізно, раніше треба було.”

Отак, Лідіє, він думає. що бачив усе. Покажеш йому, що він помиляється?

Дякую новим і постійним читачам за те, що співпереживаєте, гніваєтеся й підказуєте героям.

А хто ще не з нами, ті підписуйтесь, у нас гарно і весело https://booknet.com/uk/roma-arvederch-u7854584

 

І традиційні арти до коментарів

Олена, івам арт до коменту і спойлер на новий розділ https://booknet.com/uk/book/zakohatisya-na-zlo-b392793  Дивіться, що сниться Лео, він точно щось відчув? Може тільки те, що Лідія не тої породи, яку можна запрягти?

Олена 01.05.2022, 14:23:11

О, нарешті Лідія виграла!!!!!!!!!!!Перший раз насипала босу солі на хвіст))) може здогадається, як його ставити на місце без обману))))))))))))))))”

А от її сон теж цікавий, скоро подивитесь разом з нею

 

новий розділ буде трохи про сни й дорогу у відрядженні https://booknet.com/uk/book/zakohatisya-na-zlo-b392793 , а це арт до вашого чудового коментаря. Мене не вперше вражає ваша інтуїція.. Сон про вінок буде пізніше. І той вінець не так просто зняти й викинути не вийде. Але вихід є.

Наталья Русанова 01.05.2022, 00:44:29

“Хотіла розізлити шопінгом, а Лео ще більше зависає на неї. Втратила свідомість, він відвозить додому,а побачивши в двох полотенцях, зовсім пропав Біг Бос. Відьмацтво спрацювало не так,як вона думала і скоро

вінець спаде для них обох,бо хімія пішла вже між ними.

Дякую, Рома за переломне продовження у відносинах цих двох. Доброї та мирної ночі всім!”

І вам мирного неба і всього найкращого навзаєм, друзі!

Зустрінемося в наступному розділі.

Оригінал статті на Букнет: Анонс, смачний шматочок і арти :)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"