Анонс нової книги!

Анонс нової книги!
Вітаю, мої любі читачі і колеги, всі, хто зазирнув!
Про історію виникнення твору зазвичай розповідають після того, як він написаний. Порушу цю традицію, бо хочу дещо пояснити. “Колір бажання чорний” – книга, ідея якої мені прийшла ще восени, коли я хворіла на хворобу, що допекла усю Земну кулю. Я не могла тоді писати, навіть думати було важко. І саме тоді оголосили конкурс “Кохання не купити”. Мене осінило! Незважаючи на запаморочення, я кинулася записувати думки, що стрибали в голові. Згодом, продумуючи деталі, зрозуміла, що можу не витягнути сюжет. Життя героїв попри мою волю обростало такою кількістю подробиць, так закручувалося, що я сказала собі “стоп” і пішла писати “Холодне полум’я”. До речі, сюжет якнайкраще підходить до теми конкурсу, однак подаватися з такими заморочками і невпевненістю щодо обсягів і строків я не стала. Не впевнена, що і зараз дозріла до того, щоб на гідному рівні розповісти цю історію, але я докладу всіх зусиль, аби передати максимально цікаво те, що мені привідкривають зі свого буремного буття Володимир і Марта. Більше не можу тримати її в собі :))
Анотація
Він – власник бюро ритуальних послуг, вона – новоспечена вдова відомого політика. Між ними немає нічого спільного, крім минулого, яке обидва колись поховали, вирушивши кожен власним шляхом. Та коли вона опиняється під загрозою смерті, він – єдиний, хто може її врятувати. Чи погодиться Володимир допомогти Марті після того, як вона зрадила його, промінявши кохання на гроші?
Отже. Володимир і Марта – неоднозначні, складні, непозитивні герої, радше, антигерої. Проте судити вам, любі читачі. Їхнє кохання родом з дитинства, як то кажуть, разом з комплексами і проблемами. Обидва виховувалися у дитбудинку, росли, мріяли, будували плани на майбутнє, трималися один одного, допоки… А що трапилося потім, як так сталося, що Марта проміняла коханого на багатство і до чого це все призвело, можна прочитати у романі “Колір бажання чорний”.
Щоденних оновлень не обіцяю, але одна – дві глави на тиждень буде стабільно.
Ледь не забула – прем’єра 15 березня. Незабудьте підписатися на сторінку автора, щоб не пропустити новинку!
Цитати:
Вона сиділа перед ним, склавши руки на колінах і опустивши очі. Очі, які, скільки він їх знав, завжди дивилися прямо і з викликом. Він не думав, що їй вистачить нахабства прийти сюди. У місті було ще кілька підприємств, що надавали такі самі послуги, але вона чомусь прийшла саме до нього. Волошина терзали двоякі почуття. З одного боку йому подобалося бачити її такою – приниженою і зламаною, майже біля його ніг. А з іншого… Він взагалі не хотів її ніколи бачити. І до сьогодні йому чудово вдавалося не перетинатися з нею у межах їхнього міста. До сьогодні. І він прекрасно знав, що саме привело її сюди. Втім, як і все місто. Єдине, чого він не знав – чому саме його бюро. І насправді не мав бажання дізнаватися.
– Смерть Шевченка – не нещасний випадок. Я боюся за своє життя, боюся, що мене теж вб’ють.
– Це повинно мене хвилювати?
Марта побіліла.
– Яким ти став…
– Ти мене таким зробила.
Побачимося на сторінках книги!
Щиро ваша Ліна Алекс
Оригінал статті на Букнет: Анонс нової книги!
Блог
Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможцівПремія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав
Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар
2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до
«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.
Про це свідчать результати опитування, фонду «Д
Оселя голосів та історій: в Україні збирають діалектиВолонтери «Проєкт Р.І.Д.» створили платформу «Оселя голосів та історій», де збирають діалекти з усієї України. Про це повідомили на сайті проєкту.
У такий спосіб ініціатори проєкту хочу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.