Анонс нової книги!

Анонс нової книги!

Анонс нової книги!

Вітаю, мої любі читачі і колеги, всі, хто зазирнув!

Про історію виникнення твору зазвичай розповідають після того, як він написаний. Порушу цю традицію, бо хочу дещо пояснити. “Колір бажання чорний” – книга, ідея якої мені прийшла ще восени, коли я хворіла на хворобу, що допекла усю Земну кулю. Я не могла тоді писати, навіть думати було важко. І саме тоді оголосили конкурс “Кохання не купити”. Мене осінило! Незважаючи на запаморочення, я кинулася записувати думки, що стрибали в голові. Згодом, продумуючи деталі, зрозуміла, що можу не витягнути сюжет. Життя героїв попри мою волю обростало такою кількістю подробиць, так закручувалося, що я сказала собі “стоп” і пішла писати “Холодне полум’я”. До речі, сюжет якнайкраще підходить до теми конкурсу, однак подаватися з такими заморочками і невпевненістю щодо обсягів і строків я не стала. Не впевнена, що і зараз дозріла до того, щоб на гідному рівні розповісти цю історію, але я докладу всіх зусиль, аби передати максимально цікаво те, що мені привідкривають зі свого буремного буття Володимир і Марта. Більше не можу тримати її в собі :))

Анотація

Він – власник бюро ритуальних послуг, вона – новоспечена вдова відомого політика. Між ними немає нічого спільного, крім минулого, яке обидва колись поховали, вирушивши кожен власним шляхом. Та коли вона опиняється під загрозою смерті, він – єдиний, хто може її врятувати. Чи погодиться Володимир допомогти Марті після того, як вона зрадила його, промінявши кохання на гроші?

 

Отже. Володимир і Марта – неоднозначні, складні, непозитивні герої, радше, антигерої. Проте судити вам, любі читачі. Їхнє кохання родом з дитинства, як то кажуть, разом з комплексами і проблемами. Обидва виховувалися у дитбудинку, росли, мріяли, будували плани на майбутнє, трималися один одного, допоки… А що трапилося потім, як так сталося, що Марта проміняла коханого на багатство і до чого це все призвело, можна прочитати у романі “Колір бажання чорний”.

Щоденних оновлень не обіцяю, але одна – дві глави на тиждень буде стабільно.

Ледь не забула – прем’єра 15 березня. Незабудьте підписатися на сторінку автора, щоб не пропустити новинку!

 

Цитати:

Вона сиділа перед ним, склавши руки на колінах і опустивши очі. Очі, які, скільки він їх знав, завжди дивилися прямо і з викликом. Він не думав, що їй вистачить нахабства прийти сюди. У місті було ще кілька підприємств, що надавали такі самі послуги, але вона чомусь прийшла саме до нього. Волошина терзали двоякі почуття. З одного боку йому подобалося бачити її такою – приниженою і зламаною, майже біля його ніг. А з іншого… Він взагалі не хотів її ніколи бачити. І до сьогодні йому чудово вдавалося не перетинатися з нею у межах їхнього міста. До сьогодні. І він прекрасно знав, що саме привело її сюди. Втім, як і все місто. Єдине, чого він не знав – чому саме його бюро. І насправді не мав бажання дізнаватися. 

 

– Смерть Шевченка – не нещасний випадок. Я боюся за своє життя, боюся, що мене теж вб’ють.

– Це повинно мене хвилювати?

Марта побіліла.

– Яким ти став…

– Ти мене таким зробила.

 

Побачимося на сторінках книги!

Щиро ваша Ліна Алекс

 

 

Оригінал статті на Букнет: Анонс нової книги!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Оселя голосів та історій: в Україні збирають діалекти

Волонтери «Проєкт Р.І.Д.» створили платформу «Оселя голосів та історій», де збирають діалекти з усієї України. Про це повідомили на сайті проєкту.
У такий спосіб ініціатори проєкту хочу

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"