Анонс нового роману!

Анонс нового роману!

Анонс нового роману!

Привіт усім!
Я в передчутті закінчення історії “Втратити Віру”, а отже – не втрачаємо позитиву, бо попереду нова книга з цього циклу (сподіваюся вона буде заключною, якщо звісно, не з’явится ще один герой, якого я не зможу ігнорувати), хто не читав – запрошую, усі книги циклу можна читати окремо, герої лише іноді з’являються у книгах про своїх друзів, але обов’язкового прочитання усіх частин не вимагаю))

А поки – маленький уривочок, вирішила, що так буде краще, ніж додавати анотацію))

– Жуйте пил, дурні! – чую крик і йду на зустріч. Зараз.. зараз я предстану перед нею рятівником і Юля нарешті вислухає мене. Але бачу як три гопники стоять і дивляться вслід дівчині, що на швидкості Формули 1 біжить нічною вулицею.

– Чуєш, мужик, ми так не домовлялись! Ти казав що ми підійдемо, вона закрчить про допомогу і все.. ми гроші не повертаємо! – один з чоловіків бубонить і розвівши руками, зникає у темному провулку, а я залишаюсь, мов дурень стояти і ковтати пил, як вона і сказала.

Знав-же, що Юля в дитинстві та юності легкою атлетикою займалась, але не думав, що навіть після нічної зміни вона зможе втекти! Що я, чорт забирай, роблю? Найняв трьох студентів-фізруків, щоб вони зробили вигляд, що переслідують її, а я весь такий гарний прийшов на допомогу, врятував її і забрав додому, а вона вислухає нормально і зрозуміє?

Як я взагалі докотився до такого життя? А а зараз розкажу вам як!

З любов’ю, Дарина Соль.

Оригінал статті на Букнет: Анонс нового роману!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"