Анонс нового розділу.

Анонс нового розділу.

Анонс нового розділу.

Вітаю Вас, дорогі друзі та читачі! Сьогодні о 20.00 буде опублікований розділ книги “Лицарі рідної землі”.

Уривок для апетиту)

–Як священослужитель, за кожною людиною я шкодую, кожного я оплакую, за кожного молитву промовляю. Та говорю я, не про тисячі і мільйони багатостраждальних душ поокремо, а про народ вцілому. Століттями вороги намагаються нас знищити, за допомогою убивст, катувань і тортур. Хотіли викорінити, випалити, вирізати наше єство. Намагається заставити нас забути свій рід. Вселити в нас комплекс неповноцінності. Та дарма. Ми знову і знову проростаємо з нашого коріння, відроджуємося з попелу, немов фенікс і підіймаємо голову, а з нею і зброю, яку міцно стискаємо у руці. І наскільки б більше не було б наших ворогів, і як би вони не були досконало озброєні, ми завжди даємо гідний бій. І не залежно від того чим закінчаться цей бій, ми стаємо сильнішими. Тому що пам’ять про наші подвиги житиме в наших дітях і внуках. І не варто боятись, що ми можемо програти. Тому що прийде час і ми, український народ, обростемо такими латами, що уже не буде того, хто зможе нас здолати, хто зможе нам заборонити мати свою державу. І кожен наступний, який прийде до нас з мечем, загине тут же. І прийде час, коли усі знатимуть, що таке Україна. І прийде час, як говорить Степан Бандера, коли один скаже: «Слава Україні!», а мільйони будуть відповідати: «Героям Слава!»

Оригінал статті на Букнет: Анонс нового розділу.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вінниці відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля»

У Вінницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля».

Про це музей повідомляє у фейсбуку, передає Укрінформ.

«Напередодні світлого Христова Воскр

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"