Анонс новинки)))

Анонс новинки)))

Анонс новинки)))

Привіт, мої хороші!

Анотація:

Буденне життя звичайного хлопчика в одну мить перетворилося в страшний сон для будь-кого. Більше ніхто не чув про Дмитра Морозова. Всі знали і жахалися тільки кримінального авторитета Мороза, погляд якого вбивав все живе в середині і змушував тремтіти від жаху. Його життя змінилося в один день… Тоді, коли хлопчик Діма отримав коротке «ні»… Дві букви, які «народили» того, кому не важливі думки інших; того, хто більше не зміг показувати своїх емоцій і став звірем.

 

Та все змінилося в один день, коли на нього відкрили «полювання». Він повернеться на Україну і зустрінеться з тією, яка стала «причиною» його поведінки і рішення. Чи зможе вона повернути «минулого» доброго і щирого Діму? Чи буде вона шукати в звірові те, що залишилося поряд з нею багато років назад? Людяність, відкритість і його почуття… Кохання до неї…

P.S. точна дата публікації невідома, але це відбудеться десь в середині/кінці вересня. Як тільки буду знати точно, то відразу ж повідомлю)

Чекаю на ваші враження від анотації та обкладинки в коментарях 🙂

Всіх обіймаю і люблю !!!

Оригінал статті на Букнет: Анонс новинки)))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Нарешті буктрейлер

Довго думала, як зробити цього буктрейлера. Підглянула одним оком за колегами. І ось, поспішаю вам його показати. Не засуджуйте строго, я старалася 🙂

Зимовий читацький марафон – перший тур

Доброго дня усім!

Сьогодні розпочинається перший тут Зимового читацького марафону, який триватиме до 9 грудня 2020 року.

 

У марафоні беруть участь 54 твори від 33 авторів.

 

Автор, який подав один твір, читає одну

Важливі новини!!! Нова глава!

Нагадую! Нова глава “Пристрасть Пекучого Перцю” за графіком вийде сьогодні близько 23:00. 

В ній ми разом з Марго та Яриною дізнаємося дещо неочікуване про Вікторію Ольхову!  Тож якщо цікаво приєднуйтеся до читання!! 

А

Завершив 5-й роман на Букнеті!

Шановні автори та читачі. Хочу поділитися хорошою новиною. Сьогодні я завершив 5-й роман на порталі Букнет. Він задумувався як передмова до масштабнішого твору, написаного мною у 2019 році, однак вийшов цілісним та цілком самостійним.

Леді Гага співає Ромчику на іменини)відео з Ромою)

Леді Гага співає про Ромчика, одного з головних персонажів мого роману “Час Героя”)) Спеціально на його іменини. 

За це відео дякую моїй подрузі Ані-Марії Еріш. 

Рома-рома-мааа, Рома-рома-маа, рома-рома-маа…))

Перейти до блогу