Анонс новинки на Букнет – “Прірва між нами”

Анонс новинки на Букнет – “Прірва між нами”

Анонс новинки на Букнет – “Прірва між нами”

Вітаю Вас мої любі!

Обкладинка від прекрасної Вікторії Задорської

Анотація до книги: Життя будівельного магната Макса Горіна було схоже на часову петлю, в якій нічого не мінялося: робота, клуби, дівчата, і все це, вже давно не приносило задоволення, а навпаки, – затягувало в депресію. Потопаючи у власному пеклі у момент безвиході чоловік зустрічає Катю, яка однією своєю присутністю змінює все навкруги, даруючи Горіну промінь світла у його темному царстві. Вони люди з різних світів з різними долями, між ними величезна прірва, зіткана з таємниць та секретів, і для того, аби отримати бажане, прийдеться багато пережити. Чи вийде в них бути разом?

Виходити книга буде 5 разів на тиждень. Зараз в планах Понеділок, Вівторок, Середа, П’ятниця та Субота, а там, якщо буде щось змінюватися, я обов’язково Вас попереджу. 

Ця книга планується в передплаті, але для особливих своїх читачів я планую безкоштовні промокоди. Перші два промокоди отримають дві мої натхненниці, які в свій час підтримали мене та оцінили мої старання у написанні попередньої частини під назвою “Чого баєжає твоє серце?”, як вдячність за енергію, яка відродила зламані крила. ))) Ви мої найкращі!!!

Наступні три промокоди на безкоштовне прочитання отримають троє найактивніших читачів цієї історії, які ладні будуть ділитися доброю енергією у своїх коментарях. Більше коментарів – більше шансів на промокод!)))) 

Підтримуйте, коментуйте та будьте активними, і я обіцяю, що це будуть не єдині промокоди для моїх читачів та надхненників!!! 

Обіцяю, буде емоційно, відверто та захоплююче, з таємницями та неочікуваними повортами, а головні герої обов’язково потішать Вас своєю індивідуальністю, характером та душою.

Також, зверніть увагу, що книга з планується позначкою 18+, а значить у ній будуть відверті сцени сексуального характеру, і, аби у майбутньому у нас не виникло непорозумінь, – попереджаю на перед. Той, хто вже знайомий з моєю творчістю, – знає, як детально я можу описувати пристрасть та відверті відвертості, які іноді можуть переходити кордони Вашого сприйняття. Тож, якщо це не Ваш жанр – запрошую Вас до інших моїх книг, які є у відкритому доступі без вікових обмежень. 

Цілую і люблю, Ваша Олександра Спаська!

Оригінал статті на Букнет: Анонс новинки на Букнет – “Прірва між нами”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Майже сто років самотності в романі Павла Белянського «Бабуся вмирати не любила»

Павло Паштет Белянський. Бабуся вмирати не любила. Пер. Т. Кохановської. — Харків. Віват, 2023 — 224 с. 

У видавництві «Віват» вийшла книжка блогера, сценариста, письменника Павла Пашт

УІК оголосив дати Національного тижня читання — як долучитися

З 4 до 10 грудня відбудеться всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».
Мета тижня — консолідувати українське суспільство навколо читання я

Південнокорейський поет отримав ув’язнення за вихваляння Північної Кореї

Південнокорейський суд присудив 68-річному поету Лі Юн Сопу 14 місяців в’язниці за те, що він вихваляв Північну Корею у поезії.
Лі Юн Соп виступав за об’єднання двох держав у своєму вір

Вікторію Амеліну вшанували у різних країнах світу

У листопаді відбулася низка подій у світі, присвячених пам’яті письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомив Український PEN на фейсбук-сторінці.
Заходи провели у Лондоні, Дубліні, Ве

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"