Анонс новинки, знижка та фінал книги!

Анонс новинки, знижка та фінал книги!

Анонс новинки, знижка та фінал книги!

Привіт, мої дорогі читачі! Як ваш настрій? Сподіваюся, що у вас все чудово. Маю для вас декілька цікавих новин:

2. Лише сьогодні діє знижка -25% на книгу “Кохання на три місяці”. Ви можете насолодитися цікавою історією всього лише за 30 грн. Наступні місяці знижки на цю книгу не плануються.

3. І переходимо до найцікавішого. На початку червня вас чекатиме цікава, весела і дуже непередбачувана історія з  легковажною та несерйозною героїнею. Впевнена, що ці герої вам надовго запам’ятаються.

Назва: “Не бреши мені, любий!”

​​​​

Анотація:
Їй ніколи не щастило у коханні, та вона відчайдушно вірила у нього. Життя Віти не було сповнене проблем, але черговий вибрик дівчини змусив її батька приймати суворі рішення. Віта залишилася без грошей та ще й на додачу залізла у великі борги. Щоб покращити своє фінансове становище, дівчина вирішує погодитися на дивну пропозицію одного багача. Тепер їм доведеться прикидатися закоханими на весіллі його колишньої. Усе б нічого, але доля вирішила зіграти з ними в злий жарт. До чого призведе ця авантюра, якщо зовсім випадково усе піде не за їхнім планом?

Бажаю вам гарного та вдалого тижня! Зустрінемося зовсім скоро на сторінках незабутніх книг❤️

Оригінал статті на Букнет: Анонс новинки, знижка та фінал книги!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"