Анонс майбутньої осінньої новинки!

Анонс майбутньої осінньої новинки!

Анонс майбутньої осінньої новинки!

Мабуть, зникнути на місяць без жодних пояснень, – це неповага до постійних читачів. Тож розповім вам трішки про свої плани на майбутнє у написанні романів.

Чим ця історія відрізнятиметься від попередніх?

Ті, хто вже читали інші мої романи, знають: я полюбляю аби сюжет міг полоскотати нерви. Детективні лінії, афери, ризик – це все те, що я сама люблю, як читач. +150 сторінок про кохання і більше ні про що, мені нецікаво.

Але, цього разу я хочу зробити виключення і влаштувати для себе літературний експеримет: сюжет та всі події максимально пов`язані з коханням. Це буде такий собі СЛР в чистому виді. Звичайно, там будуть і якісь неочікувані повороти, і людська підступність (куди ж без неї), але все ж таки на перше місце виступатиме саме любовна лінія.

Чому я чекатему осені і не викладатиму історію одразу?

Все просто: я ще невизначилася чи стоятиме біля цього роману позначка 18+ (нагадаю, що її змінити не можна). Так, гаряченькі історії не зовсім моя тема. Але цілком можливо, що саме чей роман буде написано не тільки у жанрі СЛР, але й романтичної еротики. Повторююсь, поки що для мене самої це залишається загадкою. Дивлячись, настільки я відчую героїв.

В двух словах про сюжет

Цього разу я хочу зобразити кохання між дорослою жінкою, років 38 і відносно молодим хлопцем, років 25. Так вийде, що вона, як природжена перфекціоністка, намагатиметься врятувати свій невдалий шлюб, а натомість….врятує життя юнака, який живе доволі замкнено від пережитої у дитинстві трагедії. Але…про все дізнаєтеся восени))

Тож, мої любі постійні читачі, не забувайте про Христину Маніль, скоро зустрінемось!))

 

 

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Анонс майбутньої осінньої новинки!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Професори провідних ВНЗ світу збирають на систему «Безпечне небо» для України

Один з амбасадорів фандрейзингової платформи UNITED24 Тімоті Снайдер разом з чотирма колегами-професорами з різних університетів проводить збір коштів на систему ідентифікації повітряни

У Києві вітрини закликають слухати реґі-альбом на вірші Григорія Сковороди

Маркетплейс українських брендів «Всі. Свої»  разом із Харківським літературним музеєм презентували вітрини до дня народження українського мислителя Григорія Сковороди. Про це Читомо пов

Найкращі дитячі книжки 2023 року за версіями літературних критиків і читачів

2023 рік у дитячій літературі направду здивував: попри найпесимістичніші економічні прогнози та не найкращу статистику, галузь раптово зміцніла в інших аспектах. У чому саме та на які к

Американський словник назвав головне слово 2023 року

Укладачі американського словника Merriam Webster обрали головним словом 2023 року «автентичний» (authentic). Про це повідомили на сайті словника.
«Це термін про те, що ми думаємо, пишем

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"