Анонс майбутньої осінньої новинки!

Анонс майбутньої осінньої новинки!

Анонс майбутньої осінньої новинки!

Мабуть, зникнути на місяць без жодних пояснень, – це неповага до постійних читачів. Тож розповім вам трішки про свої плани на майбутнє у написанні романів.

Чим ця історія відрізнятиметься від попередніх?

Ті, хто вже читали інші мої романи, знають: я полюбляю аби сюжет міг полоскотати нерви. Детективні лінії, афери, ризик – це все те, що я сама люблю, як читач. +150 сторінок про кохання і більше ні про що, мені нецікаво.

Але, цього разу я хочу зробити виключення і влаштувати для себе літературний експеримет: сюжет та всі події максимально пов`язані з коханням. Це буде такий собі СЛР в чистому виді. Звичайно, там будуть і якісь неочікувані повороти, і людська підступність (куди ж без неї), але все ж таки на перше місце виступатиме саме любовна лінія.

Чому я чекатему осені і не викладатиму історію одразу?

Все просто: я ще невизначилася чи стоятиме біля цього роману позначка 18+ (нагадаю, що її змінити не можна). Так, гаряченькі історії не зовсім моя тема. Але цілком можливо, що саме чей роман буде написано не тільки у жанрі СЛР, але й романтичної еротики. Повторююсь, поки що для мене самої це залишається загадкою. Дивлячись, настільки я відчую героїв.

В двух словах про сюжет

Цього разу я хочу зобразити кохання між дорослою жінкою, років 38 і відносно молодим хлопцем, років 25. Так вийде, що вона, як природжена перфекціоністка, намагатиметься врятувати свій невдалий шлюб, а натомість….врятує життя юнака, який живе доволі замкнено від пережитої у дитинстві трагедії. Але…про все дізнаєтеся восени))

Тож, мої любі постійні читачі, не забувайте про Христину Маніль, скоро зустрінемось!))

 

 

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Анонс майбутньої осінньої новинки!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"