Анонс майбутньої осінньої новинки!

Анонс майбутньої осінньої новинки!

Анонс майбутньої осінньої новинки!

Мабуть, зникнути на місяць без жодних пояснень, – це неповага до постійних читачів. Тож розповім вам трішки про свої плани на майбутнє у написанні романів.

Чим ця історія відрізнятиметься від попередніх?

Ті, хто вже читали інші мої романи, знають: я полюбляю аби сюжет міг полоскотати нерви. Детективні лінії, афери, ризик – це все те, що я сама люблю, як читач. +150 сторінок про кохання і більше ні про що, мені нецікаво.

Але, цього разу я хочу зробити виключення і влаштувати для себе літературний експеримет: сюжет та всі події максимально пов`язані з коханням. Це буде такий собі СЛР в чистому виді. Звичайно, там будуть і якісь неочікувані повороти, і людська підступність (куди ж без неї), але все ж таки на перше місце виступатиме саме любовна лінія.

Чому я чекатему осені і не викладатиму історію одразу?

Все просто: я ще невизначилася чи стоятиме біля цього роману позначка 18+ (нагадаю, що її змінити не можна). Так, гаряченькі історії не зовсім моя тема. Але цілком можливо, що саме чей роман буде написано не тільки у жанрі СЛР, але й романтичної еротики. Повторююсь, поки що для мене самої це залишається загадкою. Дивлячись, настільки я відчую героїв.

В двух словах про сюжет

Цього разу я хочу зобразити кохання між дорослою жінкою, років 38 і відносно молодим хлопцем, років 25. Так вийде, що вона, як природжена перфекціоністка, намагатиметься врятувати свій невдалий шлюб, а натомість….врятує життя юнака, який живе доволі замкнено від пережитої у дитинстві трагедії. Але…про все дізнаєтеся восени))

Тож, мої любі постійні читачі, не забувайте про Христину Маніль, скоро зустрінемось!))

 

 

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Анонс майбутньої осінньої новинки!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"