Анонс знижки та трішки про мої “Кохання…”

Анонс знижки та трішки про мої “Кохання…”

Анонс знижки та трішки про мої “Кохання…”

 

Почну з того, що анонсую завтрашню знижку — останню знижку в передплаті на роман 

“Кохання під забороною”

Ну і трішечки розповім про історію його створення. Зараз, ця книга входить до циклу “Кохання наперекір”. Раніше, коли я починала писати роман “Кохання тут зайве”, то планувала дві книги, історію Марти та її подруги Світлани, потім ще в голові вже бушувала ідея для Артема, ті хто знайомий з цією книгою, знають про кого я))) а ті, хто ні, то ніколи не пізно це недбальство виправити))).

Але, при написанні одного розділу — розмови по душах Матвія та Ліди, я подумала, що Ліда настільки цікава героїня, що і її не можна залишити без уваги, на той момент я побачила частину сюжету (до речі, тільки зараз я її описую). Спочатку я думала, що це буде коротенька історія на сторінок так 40 – 60, проте коли сіла писати, в мене з під рук вистрибнули перші розділи, де до головних подій ще далеко, але я вирішила йти за музом і не перечити йому. Тим більше, що мені скажено подобалося те, що виходило. Я змирилася з тим, що короткої історії не вийде…

Зате, зробивши відповідні висновки, я навіть не намагалася писати оповідання в рамках марафону “Богиня у квадраті”, одразу казала, що буде роман — правда також мала надію, що короткий… але коротко — у кожного своє)))

Ой… здається я трохи забалакалась))) Метою сьогоднішнього блогу було запросити вас до читання моїх романів у циклі “Кохання на перекір”, звернути увагу на знижку, що діятиме 19.09.22р. і зазирнути до новинки “Не моє життя”)))

Всіх цілую й міцно обіймаю! Зустрінемось на сторінках моїх книг і в коментарях)))

 

Оригінал статті на Букнет: Анонс знижки та трішки про мої “Кохання…”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Український інститут книги проведе «Тиждень поезії»

Український інститут книги з 16 до 24 березня проведе всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».

Про це повідомила пресслужба Міністерства культури

Актуальні збори, до яких закликають долучитися українські діячі культури

Українська літературна спільнота продовжує активно збирати кошти на потреби Збройних сил України. Розповідаємо про актуальні збори:

видавчиня, літературна редакторка, волонтерка Ірина

З’явилася колекція текстилю за квітковими мотивами поезії Лесі Українки

Український бренд Ptashatam підготував лляну колекцію текстилю під назвою «Contra spem spero!» до дня народження Лесі Українки. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Ptashatam.   
Б

Виклали 6 безплатних шрифтів, присвячених київському метро

Українські графічні й шрифтові дизайнери виготовили пак безплатних для українців шрифтів Kyiv Metro Fonts. Про це повідомляється на сайті Kyiv Type Foundry.
Пак шрифтів, кожен з яких на

На підтримку переселенців випустили листівки з орнаментами Харківщини

Благодійний фонд «Культура дії» створив листівки з традиційними орнаментами Харківщини, які можна придбати у київських книгарнях і підтримати переселенців. Про це повідомляється на інст

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"