Анатолій Дністровий отримав нагороду «За збережене життя»
Анатолій Дністровий отримав почесний знак «За збережене життя» від Головнокомандувача Валерія Залужного. Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Моя вже третя. Служу Народу України!» — прокоментував Дністровий.
Анатолій Дністровий (справжнє ім’я Анатолій Олександрович Астаф’єв) — український есеїст, прозаїк, поет, художник. Працює на межі контркультури та міської прози з виразною соціальною та психологічною складовою. Став відомим передусім своєю молодіжною трилогією — романи «Місто уповільненої дії» (2003), «Пацики» (2005), «Тибет на восьмому поверсі» (2005). Автор збірок «Покинуті міста», 2004, «Черепаха Чарльза Дарвіна», 2015.
З початку повномасштабного вторгнення росії пішов на фронт, зараз займається інформаційно-аналітичною роботою в системі Міністерства оборони.
Нагадаємо, раніше Сергій Жадан та Олег Каданов отримали пам’ятну медаль «За оборону міста-героя Харкова» за свою волонтерську допомогу Збройним силам України.
Чільна світлина: Вгору
Оригінал статті на Suspilne: Анатолій Дністровий отримав нагороду «За збережене життя»
Блог
Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордономУ США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської.
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ
У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв
Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-ЛанкиЦієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою
Російську літературу переробляють на туалетний папір на ВолиніУ Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від
Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.