Аля Гулієва: «Ворону горлом виходить, мов ніж, «умру»…»
![Аля Гулієва: «Ворону горлом виходить, мов ніж, «умру»…» Аля Гулієва: «Ворону горлом виходить, мов ніж, «умру»…»](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/295612260_2178958712281122_4108938667659268721_n-696x705.jpg)
Ворону горлом виходить, мов ніж, «умру».
Биті, як горшки глиняні, святі мовчать.
Більше ніщо не метафора. Лісом рук
(зв’язаних) осінь торкається до плеча.
Станеш атлантом — тримати тягар судом.
Ворону горлом схололим — ріка тонка.
Більше ніщо не поезія. І ніхто
Авелю зроду не Каїн. Хіба що кат.
Вересень (губи запінені, очі — злі)
рве ланцюги, утікає в цупкий туман.
Ось тобі — кості і голови. Тільки слів —
як не шукай — тут нема. Тут нема. Нема.
Оригінал статті на НСПУ: Аля Гулієва: «Ворону горлом виходить, мов ніж, «умру»…»
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.