Алан Хоум #герой_у_реальному_житті

Алан Хоум #герой_у_реальному_житті

Алан Хоум #герой_у_реальному_житті

Привіт-привіт, продовжуємо флешмоб #герой_у_реальному_житті з книгою ВІДЬМИНА СЛУЖБА ПІДТРИМКИ від чарівниці слова Юлії Богути!

Хто не знає, що це за флешмоб, усі деталі тут! Долучайтесь та розповідайте про улюблених героїв))) Не дозволяйте читачам проходити повз справні перлини сучасної української літератури від відомих авторів та талановитих початківців.

Сьогодні хочу познайомити вас із Аланом Хоумом, одним із ключових героїв Відьминої служби підтримки. 

Чому я обрала саме Алана? Бо він неймовірний чоловік.

Почнемо з того, що від шеф-повар у власному закладі, який користується великою популярністю у Делірії. О, це вже перший плюс, бо хлопець вміє готувати, а яка жінка відмовиться від того, щоб гарний мужчина нагодував її кулінарними шедеврами вдома. Так би й сиділа на кухні, спостерігаючи за його впевненими рухами та ідеальними пропорціями спецій, інгредієнтів…

По-друге, Алан Хоум спокійний, стриманий, надійний та добрий, а ще розуміючий та на диво адекватний, як для людини, чия потенційна дівчина оживляє предмети одним лиш чихом. Він не примхливий та настільки стабільний, що його просто неможливо не захотіти перетягнути з книги Юлі у реальне життя.

А ще, він точно знає, чого хоче та хто саме йому потрібен. 

Бажаю кожній жінці знайти в реальному житі свого Алана Хоума, теплого, вірного та близького душею, і звичайно ж з талантом готувати для своєї дами)))

Не вірите мені, що він такий класний? Тоді хутчіш читайте про їхні романтичні пригоди із Елайною ТУТ!

 

Оригінал статті на Букнет: Алан Хоум #герой_у_реальному_житті

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"