Акція зі знижкою 30% триває! І сьогодні це…
![Акція зі знижкою 30% триває! І сьогодні це… Акція зі знижкою 30% триває! І сьогодні це…](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1606802543_5492526.jpg)
Акція зі знижкою 30% триває! І сьогодні це…
Вітаю, мої хороші! І сьогодні це «Майже мій» та «Бродяга»)
Ну, а «Бродяга»…для мене це особливий роман, це моя заморочка, моє невимовне кохання, бо я обожнюю любовні історії пов’язані із космосом. Як писали мені читачі: «головне не де відбуваються події, головне смак та емоції кохання». А історія кохання Скай Ровера западає глибоко в душу і я вважаю, що в цій книзі найвибуховіші емоції. І сьогодні вона коштує лише 31,50 грн.
Буду дуже щаслива, якщо якась з цих історій припаде до душі і вам. Бажаю чудового настрою на весь день! Ваша Лаванда)
Оригінал статті на Букнет: Акція зі знижкою 30% триває! І сьогодні це…
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.