Академія дружин драконів

Академія дружин драконів

Академія дружин драконів

 

Продовження книги Академія дружин драконів вже на сайті!

У тексті є:

#Академія драконів

#відбір фавориток 

#війна двох королівств 

#дракон і попаданка

         Нашій героїні доведеться подорожувати світом драконів. До того ж, вона навчатиметься у магічній академії, проходитиме відбір фавориток та боротиметься з придворними інтригами! 

Моя фантазія уявляє академію саме так! Про неї більш детально у третій главі! 

 

                    Невеличкий уривок з 2 глави: 

-А я тобі що кажу. Пий! -більш наполегливо мовила Гільда, з силою вкладаючи у мої пальці пляшечку. -І ніс краще закрий, а то такі, як ти, завжди блювали.

“Такі, як я” не такі, як я! З цим я вирішила розібратись пізніше, а зараз просто зробити те, що вона хоче. Ну а потім втекти додому з цього жахливого місця! Це ж треба так напитись, щоб опинитись Бог зна де і Бог зна з ким.

Різко видихнувши, я закрила носа та одним стрімким рухом голови, я випила увесь вміст пляшки.

Варто було проковтнути, як мій бідненький живіт почав виконувати кульбіти, ніби жив власним життям. Ще декілька хвилин я боролась з блювотними позивами, а коли живіт перестав бурчати і нудота відступила, я грізно крикнула:

-Це що за хрінь така?

Гільда лише посміхнулась, перебираючи якісь трави та рідини підозрілого кольору.

-Слиз равлика та слина дракона.

Почувши це, моє око почало сіпатись, а нудота знову підступила до горла. Я різко нахилилась до підлоги, з усіх сил намагаючись виплюнути те, що проковтнула. Звуки, звичайно, так собі, але я дуже сподівалась на успіх! Вже навіть пальці у горло сунути подумувала. Гільда лише зітхнула, сідаючи поруч та круговими рухами погладжувала мої лопатки.

-І чому землянки такі панночки? 

         ПРОДОВЖЕННЯ ЧИТАТИ ТУТ! 

      Наша землянка ще відіграється за всіх нас! А зараз я запрошую вас до прочитання книги. Оновлення щодня крім вихідних. 

До зустрічі на сторінках!!!

Ваша Бетсі Прусс

 

Оригінал статті на Букнет: Академія дружин драконів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична книжка української авторки увійшла в список читаня від Forbes

Дебютна поетична збірка перекладачки Оксани Максимчук “Still city” увійшла до переліку рекомендованого літнього читання від Forbes.
«У своїй першій збірці англійською мовою американка у

«Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко видали у формі артбуку

Видавництво «Комора» перевидало «Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко у форматі артбуку. Про це видавництво повідило Читомо.
Нове видання доповнене ілюстраціями художниці Олі Стрю

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"