Автор автору друг?

Автор автору друг?

Автор автору друг?

Мирного вечора, друзі!

Сьогодні хочеться трохи пофілософствувати. Я недавно замислилась над тим, як добре, що в авторів-початківців є Букнет. Чудова платформа для самвидаву, де можна знайти свою аудиторію і друзів, познайомитися із однодумцями та й самостійно почитати багато прекрасних книг. Виправте мене, якщо щось забула.

Водночас, хіба не варто вважати інших авторів своїми типу конкурентами, чи що? 

Я наївно вірю, що конкуренція в данному випадку – міф чи безпідставний страх.

Так, ми всі пишемо книги, так багато з нас пишуть в однакових жанрах, але ж кожен автор створює власну книгу. На кожну книгу знайдеться свій читач, то чому б не допомагати одне одному розвиватися, вчитися писати краще та справді давати людям якісну сучасну українську літературу?

Якщо подумати, то в середньому прочитання одного роману чи повісті на 200-300 сторінок займає приблизно кілька днів чи вечорів, якщо книга викладена повністю. Коли ж йдеться про впроцесник, прочитання одного розділу займає від 15 до 30 хвилин. Тобто, читачу краще давати більше книг, щоб він довше залишався на сайті. Більше авторів, більше уваги до сервісу, більше переглядів… ну логічно ж?

Знаю, багато хто обирає одного-двох авторів і активно слідкує за їхньою творчістю, в мене також є свої улюбленці. До речі, якось треба створити список!

Але загалом конкуренція сидить лише в голові авторів, бо в реальності пропозицій на ринку української літератури настільки мало, що нам з вами колеги доведеться ще довго і плідно працювати, щоб масова укрліт справді процвітала.

Одне спостереження: найкращі читачі – автори початківці.

Так, саме так. Бо від таких людей справді просто отримати обгрунтовану критику та відгук, читачі здебільшого мовчазні та сором’язливі, а от автор знає, наскільки важливо для іншого автора отримати хоча б маленький відгук.

Тому я вважаю, що українським авторам треба дружити, а не витрачати час на сварки між собою, пересуд книг одне одного. Ставати краще разом.

А що думаєш ти?

Оригінал статті на Букнет: Автор автору друг?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На фронті загинув військовий і оператор Павло Пархоменко

На фронті загинув військовослужбовець та телеоператор каналу «Прямий» Павло Пархоменко. Про це повідомили в етері телеканалу «Прямий».
«Павло Пархоменко був не лише талановитим медійник

В Ужгороді відкрили нову книгарню мережі «КнигоЛенд»

В Ужгороді запрацювала нова книжкова крамниця всеукраїнської мережі книгарень «КнигоЛенд». Про це Читомо повідомили у мережі.
Крамниця розташована за адресою Проспект Свободи, 29.
Книгарня пропонує широк

На честь ВІкторії Амеліної засновують видавництво

У 2025 році італійський медіахолдинг Linkiesta у співпраці з Європейським Союзом та Українським ПЕН створять нове видавництво української та італійської літератури під назвою Vika. Про

У США видадуть роман «Хто ти такий» Артема Чеха

Восени 2024 року американське видавництво Seven Stories Press випустить англомовний переклад роману «Хто ти такий» (Rock, Paper, Grenade) українського письменника Артема Чеха. Про ц

США запроваджують імпортні обмеження, щоб захистити культурну спадщину України

Заступник державного секретаря США Річард Верма оголосив про запровадження Сполученими Штатами надзвичайних імпортних обмежень на культурні цінності з України.

Про це він заявив під час урочистостей до

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"