Автор автору друг?

Автор автору друг?

Автор автору друг?

Мирного вечора, друзі!

Сьогодні хочеться трохи пофілософствувати. Я недавно замислилась над тим, як добре, що в авторів-початківців є Букнет. Чудова платформа для самвидаву, де можна знайти свою аудиторію і друзів, познайомитися із однодумцями та й самостійно почитати багато прекрасних книг. Виправте мене, якщо щось забула.

Водночас, хіба не варто вважати інших авторів своїми типу конкурентами, чи що? 

Я наївно вірю, що конкуренція в данному випадку – міф чи безпідставний страх.

Так, ми всі пишемо книги, так багато з нас пишуть в однакових жанрах, але ж кожен автор створює власну книгу. На кожну книгу знайдеться свій читач, то чому б не допомагати одне одному розвиватися, вчитися писати краще та справді давати людям якісну сучасну українську літературу?

Якщо подумати, то в середньому прочитання одного роману чи повісті на 200-300 сторінок займає приблизно кілька днів чи вечорів, якщо книга викладена повністю. Коли ж йдеться про впроцесник, прочитання одного розділу займає від 15 до 30 хвилин. Тобто, читачу краще давати більше книг, щоб він довше залишався на сайті. Більше авторів, більше уваги до сервісу, більше переглядів… ну логічно ж?

Знаю, багато хто обирає одного-двох авторів і активно слідкує за їхньою творчістю, в мене також є свої улюбленці. До речі, якось треба створити список!

Але загалом конкуренція сидить лише в голові авторів, бо в реальності пропозицій на ринку української літератури настільки мало, що нам з вами колеги доведеться ще довго і плідно працювати, щоб масова укрліт справді процвітала.

Одне спостереження: найкращі читачі – автори початківці.

Так, саме так. Бо від таких людей справді просто отримати обгрунтовану критику та відгук, читачі здебільшого мовчазні та сором’язливі, а от автор знає, наскільки важливо для іншого автора отримати хоча б маленький відгук.

Тому я вважаю, що українським авторам треба дружити, а не витрачати час на сварки між собою, пересуд книг одне одного. Ставати краще разом.

А що думаєш ти?

Оригінал статті на Букнет: Автор автору друг?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Закарпатському краєзнавчому музеї стартував рік історичного кіно

Рік історичного кіно стартував у Закарпатському краєзнавчому музеї 27 січня. Розпочали із перегляду стрічки «Крути 1918», режисера Олексія Шапарєва, розповіла виконувачка обов’язків директора Закарпатсь

Міжнародний фестиваль коміксів в Ангулемі визначив найкращі мальописи

Міжнародний фестиваль коміксів в Ангулемі визначив лавреатів своїх офіційних нагород. Про це повідомляється на сайті події.

Приз Fauve d’Or за найкращий альбом отримав швейцарський авт

Netflix випустив серіал, знятий за романами Джонатана Страуда

На Netflix вийшов серіал Lockwood & Co, знятий за мотивами пригодницьких романів британського письменника Джонатана Страуда.
 
У стрічці йдеться про світ, охоплений привидами. Найкращою

Війна за деколонізацію культури. Тарас Лютий

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

МОН закликають повернути історію України до обов’язкових предметів НМТ

Міністерство освіти і науки України закликали повернути історію України до переліку обов’язкових предметів національного мультипредметного тесту (НМТ). З такою ініціативою виступила коа

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"