Автор автору друг?

Автор автору друг?

Автор автору друг?

Мирного вечора, друзі!

Сьогодні хочеться трохи пофілософствувати. Я недавно замислилась над тим, як добре, що в авторів-початківців є Букнет. Чудова платформа для самвидаву, де можна знайти свою аудиторію і друзів, познайомитися із однодумцями та й самостійно почитати багато прекрасних книг. Виправте мене, якщо щось забула.

Водночас, хіба не варто вважати інших авторів своїми типу конкурентами, чи що? 

Я наївно вірю, що конкуренція в данному випадку – міф чи безпідставний страх.

Так, ми всі пишемо книги, так багато з нас пишуть в однакових жанрах, але ж кожен автор створює власну книгу. На кожну книгу знайдеться свій читач, то чому б не допомагати одне одному розвиватися, вчитися писати краще та справді давати людям якісну сучасну українську літературу?

Якщо подумати, то в середньому прочитання одного роману чи повісті на 200-300 сторінок займає приблизно кілька днів чи вечорів, якщо книга викладена повністю. Коли ж йдеться про впроцесник, прочитання одного розділу займає від 15 до 30 хвилин. Тобто, читачу краще давати більше книг, щоб він довше залишався на сайті. Більше авторів, більше уваги до сервісу, більше переглядів… ну логічно ж?

Знаю, багато хто обирає одного-двох авторів і активно слідкує за їхньою творчістю, в мене також є свої улюбленці. До речі, якось треба створити список!

Але загалом конкуренція сидить лише в голові авторів, бо в реальності пропозицій на ринку української літератури настільки мало, що нам з вами колеги доведеться ще довго і плідно працювати, щоб масова укрліт справді процвітала.

Одне спостереження: найкращі читачі – автори початківці.

Так, саме так. Бо від таких людей справді просто отримати обгрунтовану критику та відгук, читачі здебільшого мовчазні та сором’язливі, а от автор знає, наскільки важливо для іншого автора отримати хоча б маленький відгук.

Тому я вважаю, що українським авторам треба дружити, а не витрачати час на сварки між собою, пересуд книг одне одного. Ставати краще разом.

А що думаєш ти?

Оригінал статті на Букнет: Автор автору друг?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вінниці відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля»

У Вінницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля».

Про це музей повідомляє у фейсбуку, передає Укрінформ.

«Напередодні світлого Христова Воскр

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"