Авторська кухня

Авторська кухня

Авторська кухня

Секрети успішності мріють розгадати всі. На мою думку секрет успішності досить простий – опинившись в потрібному місці в потрібний час треба просто прийняти правильне рішення.

А от наприклад, автор посередньої фантастики отримує аналогічну пропозицію. І відмовляється. Зрештою він скаржиться, що його не читають на сайті, йде до сайту інді-авторів, де серед таких самих невизнаних однодумців буде жалітись на “графоманів”, які мають успіх. 

Вся різниця в тому “так” ти кажеш чи “ні” і коли та кому. 

А тепер до кухні іншго плану. Щоб ви розумліи, читач отримує заводення не тільки від описів чуттєвих взаємин між героями. Але і від того, як герої щось там готують собі попоїсти. Опис їжі в книзі може стати відомим маркером, як гарбузовий пиріг з … Знаєте звідки? 

Тому обираючи локацію роману я теж вирішила, що ідеально буде перенести стосунки героїв в умови кафе, де вони будуть працювати, сваритись і закохуватись. Що правда головна героїня роману “Зведені” ще не добралась до свого місця роботи де її чекатиме нестерпний бос. 

Зате для читачів я знайшла цілу добірочку книг подібної тематики. Отож поки ви чекаєте наступного оновлення “Зведених” запрошую почитати:

Холод Влада – “Барбі” . Що буде якщо пустоголовій блондинці подарують кафе? Як швидко вона перетворить успішний бізнес на забігайлівку? Але ні, наша Барбі тільки ззовні така тендітна  і беззахисна. 

Ема Ноель – “Сирітка”. Яке воно нічне життя? Що ховається за лаштунками нічного клубу? Чим обернеться для недосвідченої дівчини гра з воками? 

Анна Харламова – “Десертик”. Кому десерти,  а кому тисячі помилок перш ніж відшукається ідеальний рецепт його приготування. Не зважаючи на те, що в історії солодка обгортка, іноді буде палати як перець в шоколаді. 

 

 

Ксенія Чейз – “Селючка. Виявити зрадника”

Красномовна назва. Вже зрозуміло, що буде розслідування і робота під прикритям. Яке прикриття в ресторані найкраще? 

 

А ще нагадую, що триває викладка “Нас ніколи не буде”. Поспішайте дізнатись чому.

Обіймаю.

 

Оригінал статті на Букнет: Авторська кухня

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Instagram відновив сторінку Асоціації родин захисників «Азовсталі»

Instagram повернув доступ до сторінки Асоціації родин захисників «Азовсталі» через добу після блокування. Про це повідомила представниця асоціації родин захисників Ганна Науменко.
З кіл

TikTok просуває російський контент попри власну заборону

У TikTok з’являється новий контент для російських користувачів попри заборону самої соцмережі. Про це повідомляють у звіті некомерційної організації Tracking Exposed.
Згідно з політикою

В Ужгороді відкриють ювілейну виставку картин до 75-річчя художника Шандора Балога

Відкриття виставки відбудеться 12 серпня о 15:00 у Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту.

Шандор Балог народився 13 серпня 1947 року в селі Великі Геївці. У 1965 році закінчив

Українські юристи закликали Зеленського підписати закон про заборону імпорту російських книжок

Українські правники закликали президента України підписати закон 2309-ІХ, що забороняє імпорт книжок з росії та білорусі та передбачає, що в Україні книжки видаватимуть в перекладі укра

Понад 50 тисяч учнів в Уганді, Гані та Зімбабве отримають доступ до книжок у школах

У межах програми «Африканська скринька історій» (“African Story Box”) благодійна організація Book Aid International передає книжки до 76 шкіл Уганди, Гани та Зімбабве. Про це повідомили

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"