У Луцьку знову відбудеться літературно-мистецький фестиваль «Фронтера»

У 2024 році в Луцьку відбудеться четвертий літературно-мистецький фестиваль «Фронтера». Про це команда фестивалю повідомила в етері Громадського інтерактивного телебачення.
Команда «Фронтери» розповіла, що навесні 2023 року вирішила взяти павзу для перезавантаження проєкту. «Ми вирішили, що продовжувати варто в момент, коли віднайдемо нові сили й сенси. З того часу відбулося чимало різного, але єдине лишилося незмінним — ми хочемо говорити про книжки», — додали організатори фестивалю.
Також вони анонсували проєкти, що не обмежуються Луцьком й Волинською областю, та повідомили, що фестиваль відкритий до партнерств: «Для нас важить говорити про Україну й українську літературу світові, щоб про українських авторів та авторок писали закордонні медіа, українські тексти перекладалися, наш голос звучав на міжнародних майданчиках. Хочемо сприяти тому, аби митці розповідали про якісний культурний продукт, який твориться в час війни і попри війну. А ще — нагадувати про наше життя тут. Сьогодні. Ми долучимося до інших інституцій, які вже працюють у цьому напрямку».
За словами комунікаційниці фестивалю Анни Єкименко-Поліщук, першою дофестивальною презентацією стане розмова з засновниками видавництва «Бородатий тамарин» Тетяною і Максимом Кідруками. Вона відбудеться 31 березня.
Сам же фестиваль планують провести влітку. Він буде триденним, на відміну від попередніх, що тривали впродовж двох днів. Іншою відмінністю стане кількість локацій: якщо раніше на кожну подію було відведене окреме місце, то тепер один день фестиваль відбуватиметься в одній локації. Це зумовлене безпековими причинами.
Анна Єкименко-Поліщук також розповіла про популяризування української літератури за кордоном. У планах — організувати поїздку 5 українських авторів до Австрії для проведення презентацій їхніх книжок.
Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» уперше відбувся 2018 року, також його проводили у 2019 та 2020 роках.
Після початку нової фази російсько-української війни він тимчасово призупинив діяльність.
Як повідомлялося, у 2023 році на Одещині заснували фестиваль ВиделкаFEST.
Чільне зображення: фейсбук-сторінка фестивалю
Оригінал статті на Suspilne: У Луцьку знову відбудеться літературно-мистецький фестиваль «Фронтера»
Блог
ПідписникиМій останній, мабуть, таки останній тут, твір набрав за добу аж 3 перегляди! ТРИ! Невже ви не можете відкрити оповідання на ті ж таки три-чотири сторінки? Якщо ні, то нафіга ви сидите у підписниках? Відписуйтесь, не вводьте мене
❗️фінал❗️новинка❗️розіграш відео у Тікток❗️Усім-усім читачам привіт!❤️
Сама не вірю що кажу це, і мені дуже сумно, але…
Сьогодні, о 00:00, вийде останній розділ та епілог Колишня короля , не пропустіть!☺️
•~•~•~•~•~•~•~•
“Я стояла на колінах. Холодна
Розкажу про себе: мені 32, належу до першого покоління українців, народжене в незалежній Україні. Писати почала з десяти років. Свідомо підлітком. Пережила як і більшість, дві революції, смерть батьків, співзалежні стосунки
Шалена знижка! Наталі. Не кохана наречена– Що це за новина ще? – гарчить Петро до доньки, а потім звертає на мене погляд. – Артуре, я сподіваюсь це жарт.
На жаль, я змушений його розчарувати. Сам не радий, що опинився в такій ситуації. Лише раз вирішив вчинити не думаючи,
Заблокували ще кілька анонімних інтернет-магазинів, які поширювали російські книжкиДержавний комітет телебачення і радіомовлення спільно зі Службою безпеки України обмежив доступ до кількох анонімних інтернет-магазинів, через які на український ринок потрапляли російські і білоруські к
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.