Дмитро Калинчук

Дмитро Калинчук

Біографія

Вовнянко Дмитро Андрійович, літературний псевдонім Дмитро Калинчук (нар. 1976р м. Запоріжжя) — український журналіст-блоґер та письменник у жанрі історичного роману.

Жив у Запоріжжі, Харкові та Києві. Працював слюсарем-механозбиральником, столяром, майстром на заводі, наладником верстатів ЧПУ, збиральником меблів, менеджером з продажів, конструктором нестандартного обладнання для телекомунікацій. Пробував себе у підприємництві. Писати почав як блогер. Наразі статті виходять на сайтах Український тиждень, Політичний дурдом, Агрогроші, Історична правда, Тексти.

Роман «Заколот проти Петлюри» присвячений подіям, що відбувалися у період від останніх днів гетьманської Української держави і до падіння УНР. Герої роману (серед яких є відомі історичні постаті) вважають себе патріотами України, але мають категорично різні інтереси, що призводить до трагічних наслідків.

Роман «Дівча в прицілі» відбувається на Західній Україні після Другої Світової війни, приблизно в 1946-1948 рр. — на піку збройного протистояння МГБ і УПА.

У 2014-2017 рр. Вовнянко брав участь в АТО у складі Київського козацького полку ім. Т.Шевченка.