V – значить вендета

V – значить вендета

V – значить вендета

Це перше що я подумала, побачивши назву книги Холод Влади та Тарас Мельник.

Вендета – це італійське слово, пиширене в основному на Сицилії та Корсиці. І означає воно – помста. Культ вендети в Італії набув широкого розповсюдження, і нерідко його жертвами ставали цілі клани, з маленькими дітьми без виключення.

В Україні, в “Руській правді”, як одному із перших кодексів права, було теж зафіксовано право кровних родичів мститися. Проте таке право обмежувалося лише найближчими родичами: синами, батьком, племінниками — синами брата і сестри. А у першiй статті Поширеної редакції сини сестри не включені до цього переліку взагалі.

В подальшому Володимир Мономах у своєму Уставі замінив право кровної помсти на виру, задекларувавши таким чином цивілізоване вирішення питань відшкодування шкоди завданої злочином.

І поки мене не понесло в історію держава і права, повернусь но я краще до книги “Особиста вендетта”.

Мені подобається динамічність сюжету. Відразу відчувається що Тарас Мельник все ж автор бойовиків, і не буде розводити “шмарклі з цукром” на двісті сторінок. І від того книга дуже виграє. Сергій, головний герой книги виходить таким як треба. Різкуватим, але занадто правильним хлопцем. Зважаючи на те, що в його біографії присутня крадіжка грошей з благодійного фонду і розгульна молодість, дуже цікаво буде довідатись які саме події в житті змінили його погляди на те що є хорошим, а що є злом.

Проте не варто вважати, що лише Сергій заслуговує на увагу. Аня теж персонаж цікавий, але вона більш безпосередня, і відкриває себе більше читачу.

Подобається мені і те, що цілі в героїв різні, по при одну велику мету. Аня хоче грошей. Сергій – знищення ворога. Що там переможе? Здоровий глузд, чи емоції? І чи віднайдуть герої новий сенс життя, після того, як їх минуле було зруйноване вщент Едіком Лимоновим?

Анотація до книги “Особиста вендета”

Він бажає знищити злодія, який убив його батька та викрав сімейний бізнес, а вона мріє розтоптати колишнього, винного у смерті їхньої дитини. Сергій та Анна ніколи б не зустрілися, якби не мали один об’єкт помсти на двох. На шляху до здійснення вендети, вони будуть змушені діяти спільно, щоб раз і назавжди вирішити свої справи та почати нове життя. Однак, що виявиться важливішим: бажана помста, чи почуття?… Кожен з них буде змушений обирати.

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: V – значить вендета

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"