V – значить вендета

V – значить вендета

V – значить вендета

Це перше що я подумала, побачивши назву книги Холод Влади та Тарас Мельник.

Вендета – це італійське слово, пиширене в основному на Сицилії та Корсиці. І означає воно – помста. Культ вендети в Італії набув широкого розповсюдження, і нерідко його жертвами ставали цілі клани, з маленькими дітьми без виключення.

В Україні, в “Руській правді”, як одному із перших кодексів права, було теж зафіксовано право кровних родичів мститися. Проте таке право обмежувалося лише найближчими родичами: синами, батьком, племінниками — синами брата і сестри. А у першiй статті Поширеної редакції сини сестри не включені до цього переліку взагалі.

В подальшому Володимир Мономах у своєму Уставі замінив право кровної помсти на виру, задекларувавши таким чином цивілізоване вирішення питань відшкодування шкоди завданої злочином.

І поки мене не понесло в історію держава і права, повернусь но я краще до книги “Особиста вендетта”.

Мені подобається динамічність сюжету. Відразу відчувається що Тарас Мельник все ж автор бойовиків, і не буде розводити “шмарклі з цукром” на двісті сторінок. І від того книга дуже виграє. Сергій, головний герой книги виходить таким як треба. Різкуватим, але занадто правильним хлопцем. Зважаючи на те, що в його біографії присутня крадіжка грошей з благодійного фонду і розгульна молодість, дуже цікаво буде довідатись які саме події в житті змінили його погляди на те що є хорошим, а що є злом.

Проте не варто вважати, що лише Сергій заслуговує на увагу. Аня теж персонаж цікавий, але вона більш безпосередня, і відкриває себе більше читачу.

Подобається мені і те, що цілі в героїв різні, по при одну велику мету. Аня хоче грошей. Сергій – знищення ворога. Що там переможе? Здоровий глузд, чи емоції? І чи віднайдуть герої новий сенс життя, після того, як їх минуле було зруйноване вщент Едіком Лимоновим?

Анотація до книги “Особиста вендета”

Він бажає знищити злодія, який убив його батька та викрав сімейний бізнес, а вона мріє розтоптати колишнього, винного у смерті їхньої дитини. Сергій та Анна ніколи б не зустрілися, якби не мали один об’єкт помсти на двох. На шляху до здійснення вендети, вони будуть змушені діяти спільно, щоб раз і назавжди вирішити свої справи та почати нове життя. Однак, що виявиться важливішим: бажана помста, чи почуття?… Кожен з них буде змушений обирати.

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: V – значить вендета

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В закарпатській кузні «Гамора» відкрили барельєф відомому словацькому письменнику

Барельєф кодифікатору словацької літератури Людовіту Штуру встановили на будівлі відомої кузні в селі Лисичево за кошт уряду Словаччини. Про це повідомляє mukachevo.net.

Закарпатське село Лисичево дл

Прокляття в картинках)

Хоча уже промайнуло понад десять днів, як історія Юрія та його прокляття завершилась, але в мене виникло бажання показати вам моїх героїв.

Тому прошу зустрічати:

Юрій

Панас

Як вам? Чекаю ваших коментарів. Чи такими

Промокоди вихідного дня!

Доброго дня, мої чудові! Є у мене для Вас кілька подаруночків!)

Розіграємо сьогодні два промокоди до пристрасного роману «Донор»!

Два промокоди до веселої любовної історії «До нестями»!

Та один промокод до

В Україні запустили опитування про умови праці й гонорари ілюстраторів

Ілюстраторка Женя Олійник і аналітикиня незалежного аналітичного центру Cedos Тетяна Жерьобкіна запустили онлайн опитування для ілюстраторів, яке присвячене умовам праці у книговидавнич

Ефір щодо нової збірки о 20.00

Сьогодні у моєму інстаграмі невеличкий ефір про нову підліткову збірку моторошних історій від ВЦ «Академія»(не самвидав) під назвою «Очі з чорного дзеркала», в якій є моє оповідання «(Не) відпускаю тебе»
Подивитися

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"