Меню

Reality Show / Magic Show

Букнет Reality Show / Magic Show

Reality Show / Magic Show

Знудилися на роботі/відпустці/вдома на дивані? Хочеться чогось особливого, нетипового, химерного? Ото книга «Reality Show / Magic Show» Вікторії Гранецької стане вам у пригоді)

Який вас не розчарує. Кожне слово несе в собі зміст, важить, оповідає, вказує на те, над чим потрібно задуматися. Після кожної історії ще якийсь час перебуваєш у світі роздумів, зважуєш своє ставлення, ставиш себе на місце героя і думаєш, думаєш, думаєш… Таких історій мало – щоб кожна мала сенс, і авторка справді провела надзвичайну роботу, змушуючи читача думати. Кожне із цих оповідань є притчою. Найбільше, навіть сама точно не можу сказати чому, мене вразила «Жінка з неба» – прониклива і трагічна історія про те, що кожен із нас волів би ніколи не пізнати, не чути й не бачити.

Тринадцята казка, фінальна історія збірки, є ключовою та завершальною, яка підбиває підсумки усього сказаного. Проте, все ж, я б воліла, аби до неї не писалося того спойлера в анотації, де попереджалося не читати книгу під час мандрів залізницею) Бо, дійшовши до тринадцятої казки, неважко здогадатися, про що буде мова та які вона матиме наслідки. Особисто мені трішки не вистачило фінального несподіваного ефекту «твою ж наліво») Попри це, книга принесла неймовірне задоволення. Мова, персонажі, сюжет, динаміка, зміст + супер класна обкладинка – усе на якісному рівні. Ну дуже-дуже рекомендую)

Оригінал статті на litnet.com: Reality Show / Magic Show

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення